اختتام اردوی دهم تیم ملی كاراته با تزریق واكسن كرونا

اختتام اردوی دهم تیم ملی كاراته با تزریق واكسن كرونا

ساماس: اعضای تیم ملی کاراته در روز پایانی از دهمین مرحله از اردوی آماده سازی خود واکسن کرونا تزریق کردند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم ملی کاراته کشورمان که خودرا برای حضور در آخرین مرحله از رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک آماده می کند، به تمرینات خود در دهمین مرحله تمام کرد. این در حالی بود که در اولین روز از واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی، اعضای این تیم نیز واکسن کرونا تزریق کردند.
امیر مهدیزاده، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، سارا بهمن یار، رزیتا علیپور، طراوت خاکسار، حمیده عباسعلی، فاطمه صادقی، ابوالفضل شهرجردی، سید شهرام هروی، سمانه خوش قدم، حسن روحانی، نعیما خواجوی، فاطمه قاسمی و سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون واکسن کرونا زدند.
مرحله دهم اردوی تیم ملی کاراته کشورمان از ۱۷ فروردین ماه در مجموعه ورزشی انقلاب شروع شده بود، و مقرر است مرحله یازدهم اردو از ۲۹ فروردین ماه در مجموعه ورزشی انقلاب شروع و تا اعزام به مسابقات لیگ جهانی کاراته وان لیسبون ادامه خواهد شد.
آخرین مرحله از رقابت های کسب سهمیه المپیک بوسیله رنکینگ موسوم به لیگ جهانی کاراته وان طی روزهای ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه به میزبانی پرتغال در شهر لیسبون انجام خواهد شد.


منبع:

1400/01/24
14:11:10
5.0 / 5
1212
تگهای خبر: واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا