محمد طلایی:

مصاف انتخابی آزادكاران نوجوان انتظارات را برآورده كرد

مصاف انتخابی آزادكاران نوجوان انتظارات را برآورده كرد

ساماس: سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان اظهار داشت: سطح رقابت های انتخابی این رده به میزبانی شهرستان رامسر انتظارات ما را از خیلی جهات برآورده کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، محمد طلایی در گفتگو با روابط عمومی فدارسیون کشتی با اشاره به اینکه رقابت های انتخابی تیم کشتی آزاد برای حضور در مسابقات آسیایی و جهان برگزار شد اظهار داشت: به نظر من مسابقات برگزار شده از کیفیت فنی خوبی برخوردار بود و انتظارات ما را برآورده کرد.
طلایی خاطرنشان کرد: یکی از نکات مهم این بود که نفرات برتر اوزان دهگانه از چند استان بودند به صورتی که مازندرانی ها ۴ قهرمانی را از آن خود کردند، لرستانی ها ۲ قهرمانی و استان های تهران، مرکزی، البرز و گیلان هم هرکدام به یک قهرمانی دست پیدا کردند.
دارنده مدال طلای قهرمانی جهان خاطرنشان کرد: با عنایت به این که بیشتر از یکسال بود که کشتی به علت شیوع کرونا دستخوش تعطیلی های گسترده شده بود اما آمادگی بدنی و فنی نفرات حاضر خیلی خوب بود و ما شاهد رقابت هایی در سطح بالا بودیم.
طلایی اضافه کرد: با ظرفیتی که از کشتی آزاد نوجوانان در مازندران دیدم، اگر بتوانیم به خوبی از این تیم حمایت نماییم و هدایت درستی داشته باشیم در آینده تیم ملی قدرتمندی را در المپیک خواهیم داشت.
وی در مورد برگزاری اردوهای تیم های ملی و دستیارانش اظهار داشت: اردوهای ما تا چند روز دیگر شروع می شود چونکه تا زمان زیادی تا رقابت های قهرمانی آسیا و جهان نداریم. از نفراتی که به عنوان کادر فنی تیم کشتی آزاد معرفی شده اند، شناخت خوبی دارم و به نظرم می توانیم به همدلی و اتحاد کار را به خوبی پیش ببریم.
سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در انتها ضمن قدردانی از مسؤلان هیأت کشتی استان مازندران به جهت میزبانی از رقابت های انتخابی تیم ملی تصریح کرد: استعدادهای خوبی را در رامسر دیدم که اگر بر روی آنها سرمایه گذاری شود، اساسا شاهد ظهور قهرمانان بزرگی در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

1400/01/23
18:27:04
5.0 / 5
982
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا