كار ما خیلی دشوار است

تحلیل رقیب اسپانیایی گل محمدی از گروه پرسپولیس در آسیا

تحلیل رقیب اسپانیایی گل محمدی از گروه پرسپولیس در آسیا

به گزارش ساماس سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال گوا هند اظهار داشت: هر ۶ بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا اهمیت دارد و کار بسیار سختی داریم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، «خوان فراندو» سرمربی تیم فوتبال گوا هندوستان که با تیم های پرسپولیس ایران، الریان قطر و الوحده قطر در لیگ قهرمانان آسیا همگروه است، به تحلیل این گروه پرداخت.
فرناندو اظهار داشت: مسئولیت بسیار بزرگی است. این اولین تجربه من در آسیا، در هندوستان و در این باشگاه است. پس از ۶ ماه، بازیکنان و باشگاه را می شناسم. این مسئولیت بزرگی است چونکه لیگ قهرمانان آسیا رقابت های داخلی نیست بلکه بین المللی است. این مانند عرضه فوتبال هند به جهان خواهد بود.
وی افزود: تمام بازیکنان باید تمرکز داشته باشند تا به صورت تیمی کار کنند و ۹۰ دقیقه آماده باشند. این در ارتباط با مسابقه اول یا دوم نیست. ۶ مسابقه داریم که هر کدام برایمان خیلی اهمیت دارد.
سرمربی تیم گوا هند ضمن اشاره به رقیبانش در گروه پنجم اظهار داشت: می دانم که کار ما خیلی، خیلی دشوار است. آنها (رقبا) بازیکنان خیلی خوب با تجربه بالا در این مسابقات دارند. برای آنها، لحظه بزرگی است که در مرحله گروهی شرکت نمایند و راهی مرحله بعد شوند. برای ما این یک فرصت عالی برای یادگیری، کسب تجربه و آگاهی بازیکنان محلی از مسابقات بین المللی است.
فرناندو خاطرنشان کرد: این متفاوت می باشد. شما به تمرکز ۹۰ دقیقه ای و کار تیمی نیاز دارید. در لیگ هند، شما دو، سه بازیکن دارید که می توانند به تیم کمک کنند اما در مسابقات بین المللی، شما نیاز دارید که یک تیم باشید. این خیلی مهم می باشد.


منبع:

1400/01/21
12:17:47
5.0 / 5
967
تگهای خبر: شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا