مربی بادران:

بازیكنان خیلی فرصت سوزی می كنند

بازیكنان خیلی فرصت سوزی می كنند

به گزارش ساماس لرستان مربی بادران تهران می گوید: فوتبال خرم آباد استعدادهای زیادی دارد و حدود 15-20 سال پیش اینجا مدرسه فوتبال تأسیس کردم.


مرتضی کرمانی مقدم بعد از باخت یک بر صفر بادران به خیبر، اظهار داشت: با تمام احترامی که برای آقای ویسی قائلم اما فقط یک موقعیت به خیبر دادیم و ما نتوانستیم از موقعیت های زیادی که داشتیم استفاده نماییم.
وی افزود: اگر نیمه اول به گل می رسیدم با استراتژی متفاوتی بازی را ادامه می دادیم و حتی می توانستیم به گل های زیادی هم برسیم.
کرمانی مقدم افزود: بچه های ما توانایی زیادی در خلق موقعیت دارند اما خیلی موقعیت سوزی می نماییم. به هر حال مالک بادران هم از جیب هزینه می کند و برد می خواهد و امیدواریم که در بازی های آینده جبران نماییم.
مربی بادران تهران در مورد داوری اظهار داشت: فکر می کنم روی امیر میربزرگی پنالتی شد و بسیاری از بازی ها همینجوری به ضرر ما سوت زدند ولی داوری است و احترام می گذاریم. در مورد داوری صحبت نکنم بهتر است.
وی که اصالتا اهل خرم آباد است، خاطرنشان کرد: ۱۵-۲۰ سال پیش در خرم آباد یک مدرسه فوتبال تأسیس کردم چون می دانستم اینجا استعدادهای زیادی دارد و در سالهای اخیر این مورد بیشتر مشاهده شده و هرچه بیشتر به فوتبال اینجا توجه گردد، مطمئن باشند که ضرر نمی کنند.
منبع:

1400/01/18
23:49:42
5.0 / 5
1148
تگهای خبر: فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا