انتخاب مجدد ایلخان نوری برای دو پست بین المللی نجات غریق

انتخاب مجدد ایلخان نوری برای دو پست بین المللی نجات غریق

همکاری ایلخان نوری با فدراسیون جهانی نجات غریق بعنوان عضو کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه برای یک دوره دیگر تمدید گردید.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، ایلخان نوری که قبل از این بعنوان عضو "کمیسیون ورزش" و رئیس "کمیته ورزش برای همه" در فدراسیون جهانی نجات غریق (ILS) انتخاب شده بود، برای یک دوره دیگر در این دو پست بین المللی ابقا شد.
مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ضمن تبریک انتخاب مجدد ایلخان نوری در کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه ILS، برای وی در دوره جدید آرزوی موفقیت کرد.
وی اظهار داشت: مجموعه فدراسیون نجات غریق و غواصی از ایلخان نوری که سال ها در مجموعه نجات غریق کشور منشاء خدمات بهادار بوده است، حمایت کامل و لازم را خواهد داشت.
حیدری اشاره کرد: امید می رود ادامه حضور ایلخان نوری در فدراسیون جهانی نجات غریق منشاء خیر برای نجات غریق جهان و کشورمان باشد و کشورمان از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف نجات غریق بهره مند گردد.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی اظهار داشت که این فدراسیون در امتداد پیشبرد اهداف و برنامه های مورد نظر ایلخان نوری در فدراسیون جهانی نجات غریق، همکاری لازم را با او خواهد داشت.1400/01/12
15:07:03
5.0 / 5
1053
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا