در نامه ای اعلام شد؛

دعوت AFC از ایران برای برگزاری جلسه بسیار فوری در بحرین

دعوت AFC از ایران برای برگزاری جلسه بسیار فوری در بحرین

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، از این فدراسیون برای برگزاری جلسه بسیار فوری با شیخ سلمان دعوت کرد.


به گزارش ساماس به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بعد از پیگیری های مسؤلان فدراسیون در مورد میزبانی رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در بحرین، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به ایران از تصمیم میزبانی به بحرین توسط دبیرکل AFC اطلاع داد و اعلام نمود که شیخ سلمان از این تصمیم اطلاعی نداشته است.
متن نامه به شرح زیر است؛
تاریخ: ۱۹ مارس ۲۰۲۱ به: اقای منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران موضوع: درخواست جلسه بسیار فوری آقای عزیز، بازگشت به نامه مورخ ۱۶ مارس ۲۰۲۱ ریاست فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران (به شماره ۹۹۵۳۶۹۶) خطاب به ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد مبحث فوق، بدینوسیله خوشوقتم به اطلاع برسانم ریاست AFC از ریاست فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران دعوت نموده است در جلسه ۳ آوریل ۲۰۲۱ در منامه بحرین حضور بهم رساند. این جلسه فرصتی را فراهم خواهد نمود تا AFC و فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران همکاریهای فیمابین را تقویت نمایند. بخش اداری با FFIRI در تماس خواهد بود تا هماهنگی های لازم را برای این جلسه به عمل آورد. ضمن تشکر از FFIRI برای ابراز تمایل جهت میزبانی دور دوم مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و ۲۰۲۳ جام ملت های آسیا به اطلاع می رساند که این تصمیم بعد از بررسی های لازم و دقیق، فاکتوربندی بخش های مختلف شامل استانداردهای استادیوم ها / امکانات پیشنهادی، ارزیابی ریسک های در رابطه با هماهنگی های لجستیک، تجاری و مالی برای تیم های شرکت کننده و همینطور وضعیت کشورها از نظر شیوع کووید ۱۹، توسط دبیرخانه کل AFC اتخاذ گردیده است و رئیس AFC دخالتی در تصمیم اتخاذ شده توسط دبیرخانه کل AFC ندارد. از علاقمندی شما برای میزبانی مسابقات باوجود چالش های بوجود آمده به سبب شرایط پاندمیک تشکر و قدردانی نموده و به شما اطمینان می دهیم که AFC به حمایت های خود از شما برای دستیابی به اهداف موردنظر ادامه خواهد داد. با تشکر از شما و به امید خوش آمدگویی به ریاست فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران به بحرین. ارادتمند شما داتو ویندزور جان دبیرکل AFC رونوشت: ریاست AFC


منبع:

1400/01/08
12:09:26
5.0 / 5
1257
تگهای خبر: سایت , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا