دلیل به توافق نرسیدن استقلال با مدافع خارجی برای ادامه كار

دلیل به توافق نرسیدن استقلال با مدافع خارجی برای ادامه كار

مدیر بین الملل باشگاه استقلال دلیل این که هنوز مسؤلان این باشگاه با مدافع خارجی برای ادامه همکاری به توافق نرسیدند را اعلام نمود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، کاظم قیم، در مورد آخرین وضعیت قرارداد میلیچ، به سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: میلیچ با حسن نیت وارد ایران شد و روز اول با بنده و آقای مددی، مدیر عامل محترم باشگاه جلسه ای را برگزار کرد.
مدیر بین الملل باشگاه استقلال افزود: مذاکرات خوبی میان باشگاه استقلال و میلیچ انجام شده است. میلیچ پیشنهاد خویش را برای تمدید قرارداد اعلام نموده و مقرر است آقای مددی این مورد را با هیات مدیره در بین بگذارد و در آنجا پیشنهادات او بررسی می شود.
قیم افزود: اگر کار کمی طول کشیده است به علت حضور میلیچ در اواخر سال در ایران و البته تعدد امور باشگاه بنابراین بوده است. مطمئناً با شروع روزهای کاری در سال جدید، پاسخ باشگاه به او عرضه می شود. باشگاه تعامل خوبی با میلیچ دارد و مشکلی نیست.
وی اضافه کرد: یک مبلغی هم قرار بود به میلیچ پرداخت گردد ولی چون مبالغ ارزی باید به لحاظ قانونی از راه بانک مرکزی صورت گیرد، این مورد به لحاظ نامه های اداری و پیگیری های لازم، زمان بر است و مطمئناً بزودی مبلغی که قرار بوده به او داده شود، به او پرداخت خواهد شد.


منبع:

1400/01/02
13:54:36
5.0 / 5
1090
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا