بازگشت خسوس و حیدریان به تیم ملی فوتسال

بازگشت خسوس و حیدریان به تیم ملی فوتسال

به گزارش ساماس، نشست كمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور دبیركل فدراسیون برگزار گردید.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی جهت تصمیم گیری درمورد موارد گوناگون از ساعت ۱۱ بامداد با حضور دبیرکل فدراسیون، اعضای کمیته فنی و توسعه و کادرفنی تیم ملی فوتسال برگزار گردید. در انتها این نشست مصوبات زیر به تایید اعضا رسید: ۱- بعد از بررسی رزومه هشت مربی توسط کمیته فوتسال و بر مبنای امتیازبندی صورت گرفته، مصطفی عمادی با تایید کلیه اعضا بعنوان سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۳سال انتخاب گردید و بعد از تایید هیات رییسه فدراسیون فعالیتهای این رده سنی آغاز خواهد شد.
۲- باتوجه به درخواست کادرفنی تیم ملی فوتسال بزرگسالان جهت اضافه شدن یک کمک مربی و یک مدیرفنی به کادرفنی تیم ملی فوتسال، نفرات معرفی شده از جانب ناظم الشریعه به تایید اعضا رسیدند. بر این اساس محمدرضا حیدریان بعنوان کمک مربی و خسوس کاندلاس بعنوان مدیرفنی انتخاب شدند که بعد از تایید هیات رییسه فدراسیون به کادرفنی تیم ملی اضافه خواهند شد.
۳- برگزاری تورنمنت دوستانه با حضور ۴ تیم خارجی به میزبانی هیات فوتبال استان فارس به تایید کلیه اعضا رسید.
۴- اعزام تیم ملی فوتسال بزرگسالان به یک کشور اروپایی جهت انجام دو بازی دوستانه با تیم های اروپایی، قبل از سفر به مسابقات قهرمانی آسیا، به تایید اعضا رسید.
۵- باتوجه به زمان باقیمانده تا شروع مسابقات قهرمانی زیر ۲۰سال آسیا که حدود پنج ماه دیگر است، مقرر شد تدارکات این تیم جهت آماده سازی آغاز شود. ضمن اینکه حضور این تیم در تورنمنت بزرگسالان استان فارس تصویب گردید.
۶- بعد از بحث و بررسی برای استفاده از تورنمنت فوتسال تایلند، مقرر شد تیم فوتسال زیر ۲۳ در این تورنمنت شرکت نماید.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، نشست امروز در حالی برگزار گردید که محمدرضا ساکت دبیرکل و مشاور پیشین رئیس فدراسیون فوتبال در دوران مهدی تاج هم در آن حضور داشت

1399/04/10
23:56:45
5.0 / 5
1973
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲