دبیر فدراسیون كشتی:

ارتقا و پیشرفت ورزش كشتی در استان مركزی نیاز به همدلی دارد

ارتقا و پیشرفت ورزش كشتی در استان مركزی نیاز به همدلی دارد

به گزارش ساماس دبیر فدراسیون کشتی اظهار داشت: ورزش کشتی در استان مرکزی از ظرفیت های خوبی برخوردارست و برای دستیابی به جایگاه واقعی خود نیاز به همدلی دارد.جلال عسگری در حاشیه مجمع انتخابی رئیس جدید هیأت کشتی استان مرکزی، در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: کشتی استان مرکزی در ادوار گذشته در رقابت ها همیشه سکوی نخست را برای خود رقم می زد و این روند باید در استان مرکزی همچون گذشته اتفاق بیفتد و این سنت خوب احیا شود.
وی اشاره کرد: ورزش استان مرکزی از ظرفیت های خوبی برخوردارست و رئیس جدید هیأت کشتی باید با تدبیر و برنامه ریزی مناسب و هوشمندانه و بهره مندی از تجربیات با ارزش پیشکسوتان این رشته ورزشی و تعامل و هماهنگی با مدیریت ورزش استان، این ورزش پهلوانی را ارتقا و توسعه دهد تا در کشور به جایگاه واقعی خود نائل شود.
دبیر فدراسیون کشتی بیان کرد: البته رؤسای گذشته نیز برای این ورزش زحمت زیاد کشیده اند که جای تقدیر و تشکر دارد و رئیس هیأت جدید که خود از کشتی گیران صاحب نام و مطرح کشور است، باید از تجربیات عزیزان در جهت پیشبرد و توسعه ورزش کشتی استفاده نماید.
عسگری اظهار داشت: رئیس جدید هیأت کشتی نباید نگاهش فقط متمرکز به مرکز استان یعنی اراک باشد. باید شهرستان های استان را نیز تقویت کند برای اینکه در شهرستان ها ظرفیت و استعدادهای خود خوبی وجود دارد که می تواند با برنامه ریزی صحیح و حساب شده و کارشناسی در شکوفایی این استعدادها که در نهایت به نفع ورزش کشتی استان و کشور است سود برد.
وی افزود: از تمامی ظرفیت های بالقوه حتی روستاها باید استفاده گردد تا بتوانیم در کشتی شرایط خوبی پیدا نماییم چونکه کشتی همچون ورزش های پر طرفدار و جذاب نه فقط در ایران بلکه در جهان است.
دبیر فدراسیون کشت اشاره کرد: خوشبختانه مدیریت ورزش استان مرکزی با هیأت های ورزشی تعامل خوبی دارد که این می تواند سبب پیشرفت ورزش در این استان باشد.
گفتنی است در انتخابات هیأت کشتی استان مرکزی ابوالقاسم ترکمان با کسب ۱۱ رأی برای چهار سال بعنوان رئیس هیأت برگزیده شد.


منبع:

1399/12/27
19:26:11
0.0 / 5
1235
تگهای خبر: هوش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا