گزارش تمرین امروز پرسپولیس

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

ساماس: تمرین امروز پرسپولیس با جدیت کادرفنی این تیم و فوتبال هدفمند سرخپوشان پایتخت ادامه پیدا کرد.به گزارش ساماس به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت تمرین امروز سه شنبه را از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی شروع کردند.
* قبل از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی شرکت کردند و کادر فنی نکات لازم برای بازی روز پنجشنبه برابر تیم نفت مسجد سلیمان را از روی تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل کردند.
* تمرین امروز با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم شروع شد و بعد از آن، بازیکنان در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند.
* سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در یکی از گروه ها قرار گرفت و بر جذابیت این بازی افزود.
* در بخش بعدی، پاسکاری های کوتاه و بلند برای دقایقی در دستور کار قرار گرفت.
* پاسکاری تحت فشار و فوتبال هدفمند زیر نظر کادر فنی نیز انجام شد. اعضای کادر فنی جدیت بالایی در پیاده شدن تاکتیکی های تیمی مورد نظرشان برای بازی پیش رو داشتند و یحیی گل محمدی در ادامه، از بازیکنان می خواست تا برنامه های مختلف برای این بازی را بطور کامل انجام دهند.
* تمرین سه شنبه تیم فوتبال پرسپولیس سبک تر انجام شد و پس از ۵۰ دقیقه به انتها رسید. بازیکنان هم بعد از سرد کردن بدن ها، راهی رختکن شدند.
* سرخپوشان فردا چهارشنبه آخرین جلسه تمرینی قبل از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان را برگزار و بعد از آن برای حضور در اردوی قبل از بازی راهی هتل خواهند شد.
تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نفت مسجد سلیمان و آخرین بازی در سال ۱۳۹۹ می باشد.


منبع:

1399/12/26
20:20:13
0.0 / 5
771
تگهای خبر: سایت , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا