​​​​​​​شاهرخ بیانی :

استقلال احیاء شده است

استقلال احیاء شده است

به گزارش ساماس کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال با اعلان اینکه آبی پوشان بازی خوبی برابر پیکان انجام دادند، اظهار داشت: استقلال با مجیدی احیاء شده و امیدوارم روند پیروزی در دیدارهای بعدی هم ادامه داشته باشد.شاهرخ بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباب پیروزی دو بر یک تیم فوتبال استقلال برابر پیکان تهران از مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند، استقلال نشان داد که با آمدن مجیدی، باردیگر احیاء شده و از لحاظ روحی و روانی در وضعیت خوبی قرار گرفته است.
وی افزود: در چهره بازیکنان شادی و نشاط خاصی وجود دارد و همه با هم همدل شده اند که این یک پوئن مثبت برای استقلال است و می تواند در پیروزی های آتی این تیم تأثیرگذار باشد.
بیانی اضافه کرد: استقلال چند موقعیت گل را از دست داد البته این تیم بدشانس و پیکانی ها خوش شانس بودند؛ شانس با پیکان یار بود که توپ های بیشتری وارد دروازه اش نشد. در مجموع استقلال بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و توانست به مرحله جام حذفی صعود کند.
کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد درگیری محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی در طول بازی و برخورد مجیدی با دانشگر اظهار داشت: نخستین بار نیست که برای دانشگر چنین اتفاقی رخ می دهد البته جر و بحث بین بازیکنان در طول بازی اتفاقی طبیعی است اما اگر قرار باشد این درگیری به بیرون از زمین هم ادامه پیدا کند، مطمئناً باید با خاطی این مساله برخورد کرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در استقلال نباشیم.
وی افزود: بنظر می رسد که مجیدی بهترین کار را انجام داد. پیراهن استقلال حُرمت دارد و بازیکنی که آنرا می پوشد، باید ارزش و قدرش را بداند. دانشگر باید به اعصاب خود مسلط باشد، او بازیکن خوبی است اما اگر نتواند اخلاق خودرا کنترل کند و رفتارهای غیرحرفه ای از خود نشان دهد، مطمئناً خیلی زود از فوتبال محو خواهد شد. عملکرد مجیدی قابل قبول است، اگر قرار باشد در چنین شرایطی کوتاه بیاید، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد چونکه باید از این پس شاهد اتفاقات بیشتری در استقلال باشیم.
وی درباره دیدار روز چهارشنبه آبی پوشان برابر ماشین سازی تبریز از هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال دو برد خوب به دست آورد و هم اکنون از شرایط روحی بالایی برخوردارست اما نباید ماشین سازی را که در انتهای جدول است، دستکم بگیرد؛ این تیم به دنبال آنست که بتواند در لیگ برتر بماند و اگر بازیکنان استقلال فکر کنند به آسانی این دیدار را با برد به انتها رسانده، سخت در اشتباه هستند. کار مجیدی و همکارانش برای این دیدار خیلی مشکل است برای اینکه باید با بازیکنانشان صحبت کنند تا آنها خودرا از پیش برنده در این دیدار نبینند.
بیانی در آخر اشاره کرد: استقلال روند خوبی را در پیش گرفته، امیدوارم این تیم بتواند با حمایت هوادارانش در دیدارهای آتی، موفق و در لیگ برتر بار دیگر صدرنشین شود.


منبع:

1399/12/23
12:13:11
0.0 / 5
1383
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا