بازدید صالحی امیری از فدراسیون تیروكمان

قول كمك صدمیلیون تومانی كمیته المپیك برای خرید تجهیزات تیروكمان

قول كمك صدمیلیون تومانی كمیته المپیك برای خرید تجهیزات تیروكمان

ساماس: در ادامه بازدید امروز صالحی امیری از فدراسیونها، او از فدراسیون تیروكمان بازدید كرد و قول كمك یك میلیارد ریال برای خرید تجهیزات تیروكمان داد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، در این بازدید سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته و بهداد سلیمی از فدراسیون تیروکمان بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات این فدراسیون و ورزشکاران قرار گرفت.
در این بازدید سیدنصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازیهای المپیک توکیو و مربیان تیم های ملی ریکرو و کامپوند نیز حضور داشتند.
افتتاح خوابگاه تیروکمان در هفته دولت
غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: این فدراسیون ۲، ۵ میلیارد بدهی داشت که عمده آن پرداخت شده است.
وی اضافه کرد: برای فدراسیون برنامه پنج ساله تعریف کردیم و بر این اساس فعالیت را دنبال می نماییم.
شعبانی بهار اشاره کرد: دوره های مربیگری در این رشته نسبت به گذشته ۱۱۰ برابر شده است. زمانی که وارد فدراسیون شدم ۲، ۵ میلیارد بدهی داشت که بخش عمده ـن یعنی یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
شعبانی بهار اضافه کرد: در بخش تجهیزات با مشکلات روبرو می باشیم و خوابگاه هم نداریم. البته سالن بدنسازی که برای تیم ملی در نظر گرفته شده هفته آینده افتتاح می شود.
وی درباره وضعیت خوابگاه سایت تیروکمان اظهار داشت: تلاش بر این است که این خوابگاه را در هفته دولت افتتاح نماییم.
کمک یک میلیارد ریالی کمیته المپیک برای تجهیزات تیروکمان
صالحی امیری در بازدید خود از فدراسیون تیروکمان اظهار داشت: اقداماتی که در دو سال اخیر در این فدراسیون صورت گرفته نشان از داشتن برنامه است.
وی اضافه کرد: این رشته جزو رشته های پرمدال است و کسب سهمیه در تیروکمان نشان میدهد که ظرفیت بالایی دارد.
رییس کمیته المپیک در آخر اظهار داشت: امیدواریم روزی برسد که همه شهرها دارای سایت تیروکمان باشد. البته برای تهیه تجهیزات استاندارد تیروکمان جهت حضور در رویدادهای المپیکی و آسیایی و جهانی، کمیته المپیک ۱۰۰ میلیون تومان کمک خواهدنمود.
در حاشیه بازدید صالحی امیری از فدراسیون تیروکمان غلامرضا شعبانی بهار یک قبضه کمان به صالحی امیری اهدا کرد و او نیز اظهار داشت که این کمان در موزه ملی ورزش نگهداری خواهد شد.
منبع:

1399/04/09
18:58:37
5.0 / 5
2250
تگهای خبر: تجهیزات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا