مربی تیم فوتبال گل گهر:

گل گهر باید كم اشتباه تر شود

گل گهر باید كم اشتباه تر شود

مربی تیم فوتبال گل گهر اظهار داشت: امروز از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و این اشکال را گردن مهاجم هایمان نمی اندازیم چونکه به اندازه آنها هافبک ها و دفاع های ما از عملکرد مدنظر دور بودند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سعید الهویی عصر شنبه در نشست خبری پس از بازی گل گهر سیرجان – مس رفسنجان بیان کرد: خیلی متاسفیم، در روزی که دروازه بانمان، بیشتر از اینکه بیشتر از دستش استفاده نماید از پایش بهره برد و در روزی که ۱۲ بار توپ را به دروازه حریف زدیم اما نتوانستیم ۳ امتیاز کامل بازی را بگیریم، بچه ها به آن چیزی که لیاقتش را داشتند، برمبنای آن تلاشی که کردند، نرسیدند.
وی اضافه کرد: بازی برابر تیم مس رفسنجان، بازی سختی است، به ویژه وقتی مس رفسنجان در بیرون از خانه بازی می کند و دفاع فشرده دارد، ولی با این وجود ما این قدر موقعیت ایجاد کردیم که دروازه بانشان ستاره بازی باشد، تیر دروازه رقیب دروازه شان بود، تا بهترین بازیکن زمین بشوند. متاسفیم که نتوانستیم به حقمان در بازی برسیم، ولی راه را به همین شکل ادامه می دهیم، با تمرکز بیشتر با اشتباهات کمتر، قدم به قدم به جهت اینکه به هدف نهایی مان برسیم.
الهویی در پاسخ خبرنگاری که پرسید «چرا در سیرجان، بازی هایی که میهمان هستیم امتیازات لازم کسب نمی شود؟» بیان داشت: قلعه نویی و تیم توقع دارد که در همه بازی ها بیشترین امتیاز را کسب کند، شما این تیم را با تیم سال قبل و حتی با دیگر تیم های لیگ مقایسه نکنید.
وی افزود: تیم هایی در لیگ داریم که داخل خانه یک شکل بازی می کند و بیرون از خانه در ۱۸ قدم خودشان دفاع اتوبوسی درست می کنند، ما داخل خانه و بیرون خانه صاحب توپ بودیم و حمله می کردیم، ما سبک بازیمان را به حریف دیکته می کردیم.
الهویی بیان کرد: باید بپذیریم که دفاع کردن، آن هم دفاع فشرده، در لیگ ایران آن هم در بیرون از خانه بسیار کار آمد است، فضاها را می گیرند و به تیم ما موقعیت زیادی نمی دهند، ما در مقابل تیمی که اینقدر فشرده دفاع می کند، باید ۲ یا ۳ تا موقعیت ایجاد نماییم و بازی را ببریم.
وی اظهار داشت: ما بیشتر از ۲ یا ۳ موقعیت ایجاد کردیم، عملکرد دروازه بانشان و ۲ بار توپ به تیر دروازه را ببینید، ما نیاز داریم که تیم مان شخصیتش بالاتر برود، نیاز داریم که بچه ها قلبشان را بزرگ تر بکنند، بدانند که به اندازه کیفیتی که تیمشان و خودشان دارند، باید قلب هایشان هم شجاع و بزرگ باشد، از موقعیت ها استفاده کنند تا بتوانیم مزد کیفیتی که در جریان بازی ایجاد می نماییم را بگیریم.
مربی گل گهر در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری که پرسید «در سه بازی اخیر مهاجمان گل گهر نتوانستند گل بزنند؛ علت این افت چیست؟» عنوان کرد: در بحث گلزنی و ساختار تهاجمی از خط دفاع تا خط جلوی زمین همه در زمینه ایجاد موقعیت و استفاده از آن وظیفه دارند. امروز از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و این اشکال را گردن مهاجم هایمان نمی اندازیم، به اندازه ای که مهاجم های ما مقصر بودند و از فرم خوبشان دور بودند، همان اندازه هم هافبک ها و دفاع های ما از عملکرد خوبی که انتظار داشتیم، دور بودند.
وی افزود: باید کل تیم چه در بخش دفاع چه در بخش حمله تلاش نماییم که کم اشتباه تر باشیم، از موقعیت هایی که ایجاد می نماییم، استفاده بهتری بکنیم تا بتوانیم نتیجه را در بازی هایی که به این شکل فشرده، سخت و با ساختار دفاعی منظم جلویمان دفاع می کنند، به نفع خودمان تغییر بدهیم.
دستیار قلعه نویی در پاسخ به سوال «گل گهر هفته آتی در جام حذفی بازی دارد، برای جام حدفی چه برنامه ای دارید؟» اظهار داشت: مطمئن باشید تمام بازی های لیگ، جام حذفی و حتی دوستانه تیم گل‎گهر برای پیروزی و موفقیعت وارد زمین می شود، این هفته باید خوب ریکاوری و ذهن هایمان را آرام تر کرده و خودمان را برای یک بازی خیلی مهم و سخت آماده نماییم. باردیگر با دربی کرمان برای جام حذفی آماده شویم.


1399/12/16
23:07:43
0.0 / 5
1424
تگهای خبر: فوتبال , قلب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا