واكنش فدراسیون كشتی به یك اشتباه عجیب در تورنمنت اوكراین

واكنش فدراسیون كشتی به یك اشتباه عجیب در تورنمنت اوكراین

ساماس: فدراسیون کشتی به اتفاق عجیبی که سبب شد آزادکار کشورمان در رقابت شانس مجدد وزن ۹۲ کیلوگرم تورنمنت بین المللی اوکراین به میدان نرود، واکنش نشان داد.


به گزارش ساماس به نقل از مهر، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در تشریح اتفاق عجیب حاشیه تورنمنت بین المللی اوکراین اظهار داشت: تغییر ناگهانی برنامه و عدم اطلاع رسانی اصولی دلیل حضور نیافتن نماینده کشورمان در رقابت شانس مجدد وزن ۹۲ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین بود.
وی اضافه کرد: با بررسی بعمل آمده مشخص شد در روز پایانی مسابقات، مسؤلان برگزاری نسبت به تغییر زمان برگزاری مسابقات اقدام نمودند و آنرا به صورت اصولی اطلاع رسانی نکرده بودند. با صحبتی که با محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد بعمل آمد او گفت برنامه کامل مسابقات پشت آیدی کارت درج شده بود. ما هم طبق آن در رقابت ها شرکت می کردیم و حتی در روز پایانی هم نماینده کشورمان در وزن ۹۲ کیلوگرم در ساعت ۸ بامداد وزن کشی کرد، اما در آنجا هم به ما اطلاع ندادند که مسابقات زودتر از زمان اعلام شده، برگزار می گردد.
امامی خاطرنشان کرد: بعد از آنکه کشتی گیر کشورمان به علت عدم اطلاع رسانی صحیح نتوانست در مسابقه شانس مجدد حاضر شود، کاوه اعتراض خویش را به مسئولین برگزاری اعلام کرداما آنها پاسخ دادند ما در سالن مسابقات اعلام نموده بودیم که رقابت ها زودتر انجام می شود. این کار در مسابقات بین المللی اصولی نیست، چونکه باید این مورد به سرپرست تیم ها به صورت حضوری و یا کتبی اعلام می شد، اما بهتر بود کادر فنی و سرپرستی تیم بعد از وزن کشی، بار دیگر زمان برگزاری مسابقات را از مسئولین برگزاری جویا می شدند.
سخنگوی فدراسیون کشتی در انتها اعلام نمود: با عنایت به این که مسؤلان برگزاری مسابقات حتی در بامداد روز وزن کشی هم این مورد را به مربیان و کشتی گیران اعلام نکردند، اعضای تیم اعزامی هیچ اطلاعی به جهت تغییر زمان بندی مسابقات نداشتند. هر چند کشتی گیر ما نتوانست در مسابقه شانس مجدد حاضر شود، اما نگرش فدراسیون این است که مربیان و یا سرپرستان تیم های اعزامی کشورمان به مسابقات بین المللی باید دقت نظر بیشتری نسبت به امور محوله داشته باشند.

1399/12/13
23:00:20
0.0 / 5
1031
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا