ربیعی:

امیدوارم روزی مس رفسنجان در لیگ قهرمانان آسیا باشد

امیدوارم روزی مس رفسنجان در لیگ قهرمانان آسیا باشد

ساماس: سرمربی مس رفسنجان امیدوار است تیمش روزی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.



به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر استقلال در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر در واکنش به انتخاب عزیزی خادم بعنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال اظهار نمود: پیش از انتخابات من این جمله را گفتم و بازهم می گویم با اقتدار یک دورنمای خوب و ۴ ساله برای فوتبال ایران شاهد باشیم. هر ۴ عزیزی که در انتخابات شرکت کردند، مورد احترام هستند و به آقای عزیزی خادم تبریک می گویم و به آقایان کریمی، هاشمی و آجرلو خسته نباشید می گویم و امیدوارم فوتبالی بدون حسادت و همراه با سلامتی و رشد شاهد باشیم.

او درباره شرایط تیمش اظهار داشت: این تعطیلی کوتاه برای تیم ما که از دسته یک به لیگ برتر آمده، مورد بحث است. ما در ابتدا نمی دانستیم که قرار دو هفته لیگ تعطیل باشد وگرنه زمان استراحت بیشتری به بازیکنان می دادیم. شرایط تیم ما به شکلی است که کوشیدیم تیم به لحاظ روانی و تاکتیکی آماده بازی نماییم.

ربیعی درباره خریدهای جدید تیمش اظهار داشت: جا دارد از بازیکنانی که در نیم فصل اول در تیم بودند و الان نیستند تشکر کنم. برای این بازیکنان از صمیم قلب تشکر می کنم و حضور امینی و سلیمانی در مجموعه تیم تبریک می گویم. ما اهتمام میانگین سنی تیم را کاهش دهیم. اگر هم نیاز باشد در بازی پیش رو از این دو بازیکن استفاده می نماییم. البته بحث هماهنگی در تیم نیز مد نظر خواهد بود. در نقل و انتقالات ما تفکرات خود دراین زمینه توضیح خواهیم داد.

سرمربی مس رفسنجان درباره شرایط استقلال اظهار داشت: نیازی به بیان سبقه استقلال از جانب من نیست. این تیم پرهوادار کشور است و تیم پرمهره ای است و نماینده کشور در آسیا است. این وقفه به تیم استقلال بیشتر کمک کرد و موجب شد از اتفاقات بازی سپاهان مقداری دور شوند.

او اضافه کرد: برای آقای فکری من احترام زیادی قائل هستم. ایشان کاپیتان استقلال بوده است و سال ها در تیم های مختلف کار کرده است. بازی سختی در پیش داریم اما تیم ما موانعی را عبور کرده است و تلاش من و گروهم این بود که مس رفسنجان از یک شخصیت تیم دسته اولی رها نماییم و شخصیت تیمی در رقابت های لیگ برتر ایجاد نماییم. کار سختی بود اما توانستیم با تمام کمبودها، کار خودرا جلو ببریم. تیم به لحاظ روانی در ابتدای فصل با چالش های مختلفی روبرو شد اما تیم ما و آلومینیوم اراک که تازه به لیگ برتر آمده بود، کم کم شخصیت خودرا پیدا کردند. نمی دانم در این کار چقدر توانستم موفق باشم اما کسانی که لیگ برتر را رصد می کند، معتقدند این مساله ممکن شده است.

ربیعی افزود: ما به نگاه های هواداری احترام می گذاریم و بالا رفتن سطح توقع هواداران اتفاق خوبی است اما نباید واقع بینی فراموش شود. من این قول را به هواداران می دهم از هیچ کوششی دریغ نمی نماییم و روند درستی را برای تیم ایجاد نماییم اما خواهش می کنم که توقع بی جا نداشته باشید. تلاش ما این است که نقصها را برطرف نماییم و یک باشگاه خوب برای مس رفسنجان به ارمغان بیاوریم و نماینده خوبی برای استان کرمان باشیم. آرزوی من این است که شاهد حضور تیم مس رفسنجان در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

او در آخر اظهار داشت: با توجه به این که من تیم را بعد ۱۵ سال به لیگ برتر آوردم، فکر می کنم تیم مس رفسنجان شایسته یک احترام درست هستند. من از هواداران می خواهم یک انرژی خوب به این تیم تزریق کنند و هر چه بیشتر این انرژی منتقل شود، هم مس رفسنجان را در لیگ برتر حفظ خواهیم کرد و یک رتبه خوب را در جدول خواهیم داشت.




1399/12/10
22:20:02
0.0 / 5
1292
تگهای خبر: سلامت , شركت , فوتبال , قلب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا