دوری ۸ روزه قایدی از جمع آبی ها

دوری ۸ روزه قایدی از جمع آبی ها

ساماس: مهدی قایدی 8 روز است که از تمرینات استقلال به دور است و هنوز مشکلات این بازیکن حل نشده است.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، مهدی قایدی، بازیکن تیم فوتبال استقلال ۸ روز است که به تمرینات استقلال نیامده است. این بازیکن در ابتدا اعلام نموده بود به سبب سرماخوردگی آمادگی لازم برای حضور در تمرینات نداشته است اما در ادامه مشخص شد مشکلات قرارداد قایدی، سبب شده این بازیکن از شرایط خودش ناراضی باشد و فعلا از جمع آبی ها به دور باشد.
قایدی معتقد می باشد باید در قراردادش اصلاحاتی صورت بگیرد. در ابتدا فصل قرار بوده قرارداد این بازیکن مورد بازنگری و تغییر قرار بگیرد اما مدیران استقلال به این مساله توجهی نکردند و تداوم این بی توجهی سبب شد این بازیکن فعلا از شرایط خود ناراضی باشد و فعلا خودرا به تمرینات استقلال نرساند.
این مساله به گوش مدیران استقلال رسیده است و احمد مددی، مدیرعامل استقلال درباره وضعیت مهدی قایدی توضیح داد: مهدی پسر استقلال است و بیش ترین پرداختی این دوره را به او داشتیم. تا اینجای کار ۶۷ درصد پول قایدی پرداخت شده است. در دوره قبلی، رقم پرداختی بازیکنان به طرز عجیبی بالا رفته بود. قاطعانه می گویم بازیکن مقصر نیست. چون مذاکره دوطرفه است و باید تلاش نماییم عقد قرارداد برای دو طرف به صورت برد - برد باشد. متأسفانه رقم قرارداد برخی بازیکنان افزایش نامتعارف داشته است. به قایدی هم در آن دوره وعده و وعیدهایی داده شده اما به آن عمل نشد. او تا ۱۴۰۲ با ما قرارداد دارد. تلاش می نماییم در یک پروسه قانونی و با مذاکره نهادهای مربوطه بتوانیم قرارداد او را ترمیم نماییم.
باتوجه به شرایطی که مهدی قایدی دارد، احتمال می رود این بازیکن تا زمانی که قراردادش اصلاح نشود، تصمیمی برای حضور در جمع آبی ها نداشته باشد و بنظر می رسد این بازیکن تا شروع نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر صبر کند تا مدیران استقلال با این بازیکن صحبت های لازم را انجام دهد و قراردادش اصلاح گردد و مشکلی در این خصوص به وجود نیاید.
با این وجود باید دید چه سرنوشتی در انتظار قایدی و استقلال است و این بازیکن جوان و مهم استقلال بالاخره راضی می شود به جمع آبی ها برگردد یا مقرر است اتفاقاتی دیگری در ایام آینده رخ دهد.
منبع:

1399/12/05
18:44:07
0.0 / 5
1120
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳