تلاش تیم فوتبال هفت نفره برای حضور باردیگر در پارالمپیك

تلاش تیم فوتبال هفت نفره برای حضور باردیگر در پارالمپیك

ساماس: دبیر انجمن فوتبال هفت نفره از اعزام این تیم به مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا آگاهی داد و اظهار داشت: اولین اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره جهت شرکت در قهرمانی جهان از اردیبهشت سال آینده در مشهد انجام می شود.


امین اله مانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بعد از اختتام مرحله اول و دوم استعدادیابی تیم فوتبال هفت نفره که ۷۰ نفر شرکت کرده بودند، ۳۰ تا ۳۵ نفر به نخستین اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره که اردیبهشت سال آینده در مشهد برگزار می شود، دعوت خواهند شد.
وی ادامه داد: برای ارزیابی بهتر بازیکنان از نظر کلاس بندی پزشکی، آمادگی بدنی و فنی یکسری تمریناتی از نظر چابکی، انعطاف پذیری، استقامت، قدرت و.... به بازیکنان ارائه شده که در بدو ورود به نخستین اردو، این تست ها از آنها گرفته خواهد شد.
اله مانی درباب تعداد اردوهای پیش بینی شده برای آمادگی تیم افزود: تا زمان اعزام تیم به قهرمانی جهان اسپانیا ۸ مرحله اردو پیش بینی شده که ۳ مرحله اردو برای ارزیابی و غربالگری بازیکنان از نظر آمادگی بدنی است و سپس از اردوی چهارم که بازیکنان اصلی شناسایی شدند تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را اجرا خواهیم کرد.
وی درباره علت تغییر مکان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان تیم فوتبال هفت نفره اظهار داشت: این مسابقات قرار بود ابتدا در پرتغال اجرا شود که به سبب عدم اعلام آمادگی میزبان به خاطر کرونا مکان برگزاری تغییر پیدا کرد و اسپانیا میزبان مسابقات شد.
دبیر انجمن تیم فوتبال هفت نفره در آخر در پاسخ به این پرسش که وضعیت این تیم را برای کسب سکو چگونه ارزیابی می کنید، باتوجه به دوری دو ساله این تیم از مسابقات بین المللی، اشاره کرد: هدف ما کسب سکو در قهرمانی جهان و حضور باردیگر این تیم در پارالمپیک است. بدین سبب با برنامه ریزی انجام شده اهتمام داریم در هر مرحله اردو بازیکنان را از نظر کلاس بندی و فنی مورد ارزیابی قرار دهیم تا در نهایت تیم آماده و خوبی را راهی اسپانیا نماییم.1399/11/28
21:25:32
0.0 / 5
1169
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا