پایان رأفت:

14 ساعت با اتوبوس در راه بودیم

14 ساعت با اتوبوس در راه بودیم

به گزارش ساماس لرستان سرمربی تیم شهرداری آستارا می گوید: برای حضور در خرم آباد سفری ۱۴ ساعته با اتوبوس داشته اند و شرمنده بازیکنان تیمش است.


آخر رأفت بعد از پیروزی دو بر یک تیمش برابر خیبر خرم آباد اظهار نمود: به دو تیم که فوتبال متفاوتی بازی کردند و به صورت ویژه به بچه های ما که فعل خواستن را توانستند صرف کنند، تبریک می گویم.

وی ضمن اشاره به برخی مشکلات تیمش، خاطرنشان کرد: ۱۴ ساعت با اتوبوس در راه بودیم و بازیکنان ما مزد زحماتشان را گرفتند ولی هنوز کاری برای آنان نکرده ایم و من شرمنده همه بچه های تیم هستم.

رأفت تاکید کرد: انتظار داریم مسؤلان شهر، ما را تنها نگذارند این تیم نماد شهر ماست. کسانی که واقعاً عشق به فوتبال دارند، عشق به این تیم دارند کمک کنند تا شرمنده بچه ها نباشیم.

سرمربی تیم شهرداری آستارا اظهار داشت: واقعاً می توان اظهار داشت که کمترین هزینه را در لیگ یک، تیم ما داشته و این را آمار می گوید. از لحاظ مالی خیلی گرفتار مشکل هستیم، تیم ما با چهار میلیارد بسته شده که اندازه یک بازیکن لیگ برتری هم نیست.

وی ادامه داد: بازیکنان ما سه ماه حقوق نگرفته اند، اما امروز با جان و دل بازی کردند و اصلا بحث پول مطرح نبود.

رأفت با اشاره به اینکه همه بازی ها در واقع میهمان هستیم، خاطرنشان کرد: هنوز اجازه نداده اند که در آستارا بازی نماییم و باید به رشت برویم و در هفته به شکلی دو روز تمرین داریم که این کار ما را سخت می کند.

منبع:

1399/11/25
23:14:53
0.0 / 5
1105
تگهای خبر: فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا