با انتقاد شدید از داوران پرتغال؛

صدای رئیس باشگاه پورتو در آمد

صدای رئیس باشگاه پورتو در آمد

رئیس باشگاه پورتو پس از آخر بازی این تیم مقابل براگا به شدت ضد داوران فوتبال این کشور انتقاد نمود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، دیدار تیم پورتو در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال مقابل براگا جنجالی شد. این مسابقه در حالیکه تا دقیقه ۱۲+۹۰ به سود پورتو در جریان بود، در نهایت با نتیجه تساوی یک - یک به پایان رسید. دو بازیکن تیم پورتو یعنی «لوییس دیاز» در دقیقه ۷۰ و «اوریبه» در دقیقه ۷+۹۰ با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شدند و این تیم در لحظات پایانی ۹ نفره بازی کرد. اخراج دیاز پس از بازنگری صحنه با کمک داور ویدئویی رقم خورد.
در آخر مسابقه، «پینتو داکوستا» رئیس باشگاه پورتو در سالن نشست خبری حاضر شد و در حالیکه به شدت عصبانی بود، ضد داوری این مسابقه و وزیر ورزش پرتغال صحبت کرد.
وی اظهار داشت: کافی است. می خواهیم در فوتبال آرامش داشته باشیم. بیشتر از این با تلاش بازیکنان، مربیان و هواداران پورتو بازی نکنید. من به آرامش متوسل می شوم اما می گویم وزیر ورزش نداریم. نمی توانم از دولت درخواست کمک کنم و توسل به آنچه وجود ندارد، بی فایده است.
رئیس باشگاه پورتو سپس پیکان انتقادات خویش را به سمت «هوگو میگوئل» کمک داور ویدئویی گرفت و اضافه کرد: فقط می خواهم درباره حقیقت ها صحبت کنم نه گل ها. آقای هوگو میگوئل کمک داور ویدئویی بازی امروز بود. وی در بازی پورتو با بنفیکا هم داور بود. در آن مسابقه وقتی مهدی طارمی کارت زرد گرفته بود، او برای درخواست کارت قرمز مداخله کرد. امروز او توجه خویش را به یک حرکت کاملاً غیر معمول جلب کرد و توجهی به حرکت های خیلی خطرناک تری که در بازی رخ داده بود، نکرد.
پینتو داکوستا افزود: در فینال لیگ کاپ پرتغال، وقتی یکی از بازیکنان اسپورتینگ روی بازیکن تیم براگا مرتکب خطا شد و کارت زرد داشت، این داور مداخله ای نکرد. اگر اتفاقات بازی امروز و تحرکاتی که صورت گرفته است را بررسی کنید به معیارهای دوگانه می رسید.
رئیس باشگاه پورتو همینطور اعلام نمود که در جریان بازی شب گذشته، پیام هایی از هواداران پورتو دریافت کرده بود که تیمش را از بازی با براگا از زمین بیرون بکشد. وی اظهار داشت: از همه اعضای تیم پورتو می خواهم آرام باشند. نمی توانند ما را خم کنند.


منبع:

1399/11/23
12:52:44
0.0 / 5
1071
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا