موسوی:

مجیدی باید به تیم روحیه می داد

مجیدی باید به تیم روحیه می داد

ساماس: بازیكن پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد در بازی این تیم با فولاد، فرهاد مجیدی می توانست با روحیه دادن به بازیكنانش از پرخاشگری آنها جلوگیری كند.


علی موسوی، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با ایسنا درباره شکست این تیم برابر فولاد اظهار نمود: من قبلا هم گفته بودم که بازیکنان حدود سه ماه خوردند و خوابیدند و تیم ها نتوانستند تمرینات گروهی و بدنسازی خوبی داشته باشند که روز گذشته در بازی هم مشهود بود. هم چنین بازیکنان استقلال به بازی در هوای گرم اهواز عادت نداشتند. گرما و مشکلات بدنی سبب شده بود که بازیکنان استقلال خیلی عصبی به توپ ضربه می زدند و دو بازیکن شان هم اخراج شد و نتیجه را هم واگذار کردند. وقتی قرار شد لیگ با این وضعیت اجرا شود معلوم بود که نه فقط استقلال بلکه همه تیم ها مشکلات بدنی خواهند داشت.
او افزود: استقلال از آب و هوای تهران به خوزستان رفت و نمی توانست در کل ۹۰ دقیقه مثل ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی با کیفیت باشد. باتوجه به بدنسازی که انجام نداده بودند معلوم بود که به مشکل می خورند. هر چه از بازی می گذشت استقلال تحلیل می رفت.
موسوی درباره اخراج بازیکنان استقلال و هم چنین واکنش مجیدی به تصمیمات داور توضیح داد: وقتی تیم ۱۰ نفره می شود مربی باید روحیه بدهد و مجیدی برعکس این را انجام داد. این اتفاق افتاده بود و راه برگشتی وجود نداشت. کار او موجب شد بقیه بازیکنان استقلال هم با حالت عصبی به بازی ادامه بدهند و این به ضرر تیم به اتمام رسید.
این بازیکن پیشین استقلال افزود: من دقیقا صحنه حرکت کریمی را ندیدم اما مثل این که با آرنج به صورت بازیکن زده بود که در همه جای دنیا اخراج دارد. در صحنه ای هم که غلامی به سمت داور می رود و پرخاشگری می کند داور به درستی کارت زرد داد. کارهایی هم که آقای مجیدی کرد طبق قانون اخراج داشت. به نظر من این مسائل به وضعیت بدنی بازیکنان برمی گردد. آماده نبودن بدن بازیکنان روی سیستم عصبی تاثیر می گذارد و در نتیجه احتمال پرخاشگری بازیکنان بیش تر می شود. در تیم های دیگر هم این مسائل دیده خواهد شد.
موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند سهمیه آسیایی را کسب کند یا خیر؟ بیان کرد: استقلال بازیکنان خوب و توانایی کسب سهمیه را دارد. از شانس بد، بازی اول شان در گرمای اهواز اجرا شد. هم چنین فولاد هم چون شانس کسب سهمیه دارد با همه وجود به میدان آمده بود. در کل استقلال پتانسیل کسب سهیمه را دارد.
او در آخر اظهار نمود: این که می خواهند در ۴۵ روز مسابقات را تمام کنند به نظر من از سر باز کردن است. فکر نمی کنم بازی های پیش رو با این بدن ها و بدون تماشاگران جذابیتی داشته باشد. بهتر بود که تیم ها برای فصل بعد آماده می شدند تا لیگ خوبی داشته باشیم.
منبع:

1399/04/05
21:09:25
5.0 / 5
1710
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا