مربی تیم فوتبال گل گهر:

شجاعت حلقه گم شده گل گهر در بازی برابر تراكتور بود

شجاعت حلقه گم شده گل گهر در بازی برابر تراكتور بود

به گزارش ساماس مربی تیم فوتبال گل گهر شجاعت را حلقه گم شده تیمش در بازی امروز برابر تراکتور دانست و اظهار داشت: 90 دقیقه باید شجاع باشیم تا بتوانیم 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سعید الهویی مربی گل گهر عصر شنبه پس از باخت ۲ بر ۱ تیم گل گهر سیرجان برابر تراکتور تبریز در بخش ابتدایی صحبتهای خود عنوان کرد: فکر می نماییم که در روزی که «شجاعت» حلقه گم شده تیم مان بود، از بازی که می توانستیم به خاطر کیفیت فنی و موقعیت هایی که ایجاد کردیم به برد و ۳ امتیاز برسیم، به باخت رسیدیم.
وی افزود: این چیزی است که در درون خودمان باید ایجاد کنیم؛ کادر فنی، بازیکنان و کادر پشتیبانی باید شجاع باشیم. کیفیت خودمان را بپذیریم که چقدر بالا و خوب است. ما توانستیم در این بازی تراکتور را کنترل و موقعیت ایجاد نماییم و باید یاد بگیریم دکمه بازگشت وجود ندارد، ۹۰ دقیقه باید شجاع باشیم تا بتوانیم ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم.
الهویی در مورد نتیجه گرفتن اول فصل تیم گل گهر و نتیجه های چند هفته اخیر بیان کرد: موفقیت یک فرآیند زمان بر است، دلیلش این است که فقط کیفیت فنی به موفقیت های یک تیم کمک نمی کند، شما باید یک قلب بزرگ و یک ذهن حرفه ای قوی داشته باشید. ایجاد کردن این قلب بزرگ و شجاع در یک تیم و رقم زدن این تغییر بزرگ در ذهن و قلب بازیکنان زمان می برد.
وی افزود: به شما قول می دهم اگر به بازی نگاه کارشناسانه داشته باشید، می بینید که تیم نسبت به بازی های قبل کیفیت فنی پایین تری را ارائه نمی دهد، حتی در برخی از بازی ها کیفیت فنی اش از بازی های اول فصل هم بالاتر است، مثل بازی امروز که چندین موقعیت گل ایجاد کردیم.
مربی تیم فوتبال گل گهر بیان کرد: آن چیزی که ضعف و مشکل ماست و باید آنرا بر طرف نماییم، این است که باید یاد بگیریم شجاع باشیم، اگر شجاع نباشیم از کیفیت خودمان نمی توانیم استفاده نمائیم، شیری که شجاع نباشد مطمئناً از گرسنگی می میرد، چون نمی تواند شکار انجام بدهد.
وی در پاسخ سوال خبرنگاری که گفت؛ منشأ و شاکری آن طوری که باید و شاید بازی نکردند، عنوان کرد: مشکل ما به کل تیم بر می گردد، فقط بازیکنان خط جلو نیستند، از دروازه بان تا بازیکنان خط جلو را شامل می شود. همه ما امروز اشکال داشتیم، اشکال ما ذهنی بود و باید برطرفش نماییم. مطمئن باشید که تمام تلاشمان را می نماییم که این بخش برطرف شود، ولی این کار زمان بر است.
الهویی در آخر اضافه کرد: امیدواریم که بتوانیم با تجربه و درایت قلعه نویی، زمان این موفقیت را کوتاه تر بکنیم، راه بسیار روشنی پیش روی ما است، چون در بخش فنی داستان را خوب جلو رفتیم، این بخش هم بعنوان تکمیل کننده در کنارش قرار می گیرد؛ مطمئن باشید که فصل خیلی خوبی خواهیم داشت، به شرط اینکه قلب شجاعی داشته باشیم.


منبع:

1399/11/05
00:59:20
0.0 / 5
1405
تگهای خبر: فوتبال , قلب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲