پس از اتفاقات اخیر؛

هادی ساعی یك سال محروم شد

هادی ساعی یك سال محروم شد

ساماس: بعد از اتفاقات روز پنجشنبه در جریان لیگ برتر تکواندو کمیته انضباطی این فدراسیون رای به محرومیت یک ساله هادی ساعی داد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، مجید ناظمی دبیر کمیته قضایی فدراسیون تکواندو عصر جمعه پس از اختتام رقابت های لیگ برتر در گروه دوم، در جمع خبرنگاران، از رأی کمیته انضباطی درباب هادی ساعی آگاهی داد.
وی ابتدا در مورد تغییر نتیجه دیدار دانشگاه آزاد و پارسیان البرز اظهار داشت: با وجود آنکه تغییر ترکیب تیم پس از شروع بازی انجام شده بود و توافق دو تیم در این خصوص نیز برخلاف بخشنامه صورت گرفته بود، با اعتراض انجام شده، نتیجه بازی تغییر نمود و حتی سرپرست تیم دانشگاه آزاد بعد از اعلام رأی هیچ اعتراضی نداشت و پذیرفت که رأی ما قانونی بوده و در نهایت نتیجه بازی چهار بر چهار مساوی شد که این یعنی اجرای عدالت و با همین رأی، فرمانیه صعود کرد.
ناظمی به اتفاقات روز گذشته هم اشاره نمود و اظهار داشت: هادی ساعی یکی از قهرمانان باارزش ورزش است و ای کاش این اتفاق برایش رخ نمی داد اما این مساله جامعه ورزش و مردم را به واکنش واداشت چون مردم از قهرمان المپیک توقع این کار را نداشتند. خیلی تلاش کردم تا این مساله در خانه تکواندو حل شود و حدود سه ساعت در این خصوص صحبت کردیم اما بالاخره این درگیری رسانه ای شد تا عملاً کار از دست ما بیرون رود.
دبیر کمیته انضباطی افزود: هادی ساعی در این خصوص مطالبی را بیان کرد که در دو صفحه یادداشت کردیم و در حضور من از دبیر سازمان لیگ حلالیت طلبید و عذرخواهی نمود. سپس این مساله را مکتوب و امضا کرد اما نکته ای که وجود داشت این بود که ما باید در این خصوص تصمیم گیری می کردیم تا پاسخگوی جامعه مدنی و رسانه ها باشیم.
وی درباره حکم ساعی اظهار داشت: باتوجه به رفتار هادی ساعی و مصاحبه های روز گذشته او در خصوص تکذیب برخورد فیزیکی با بابایی، حکم را صادر کردیم. طی این حکم از امروز (جمعه) هادی ساعی حق ورود و شرکت در سالن مسابقات را در قالب رقابت های لیگ و قهرمانی کشور به مدت یکسال نخواهد داشت. نکته دوم اینکه ایشان یک سال از فعالیت در لیگ تحت هر عنوانی محروم هستند. همین طور ساعی به جزای نقدی ۱۰ میلیون تومان محکوم شد.
ناظمی در آخر اشاره کرد: این حکم می توانست سنگین تر باشد که با وساطت رئیس فدراسیون حداقل جرایم را برای وی در نظر گرفتیم که در مدت ۷۲ ساعت پس از ابلاغ رأی می تواند بوسیله استیناف به این رأی اعتراض کند. البته از آنجایی که او مدیر فنی تیم ملی است حضورش در مسابقات انتخابی تیم ملی و تمرینات این تیم بلامانع است.

1399/10/26
23:16:11
0.0 / 5
1304
تگهای خبر: حلال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا