بهترین های هفته پنجم و ششم لیگ تیروكمان مشخص شدند

بهترین های هفته پنجم و ششم لیگ تیروكمان مشخص شدند

ساماس: هفته پنجم و ششم مسابقات تیروکمان با برگزاری دیدارهای هر دو بخش ریکرو و کامپوند و مشخص بهترین های شرکت کننده به انتها رسید.به گزارش ساماس به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، هفته پنجم و ششم لیگ کامپوند در بخش مردان امروز پنجشنبه در سایت آزادی و آکادمی راد اجرا شد.
در هفته پنجم و در کامپوند مردان تیم های سپاهان و آکادمی راد با نتیجه ۵ بر صفر به ترتیب مقابل کمانداران پایتخت و نفت امیدیه به برتری رسیدند. تیم آلفا با نتیجه ۴ بر یک از سد هیات آبیک گذشت و فولاد آلیاژی تهران با نتیجه۳ بر ۲ مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به پیروزی رسید.
در هفته ششم کامپوند نیز تیم های آلفا و آکادمی راد با نتیجه ۵ بر صفر به ترتیب مقابل سپاهان و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به پیروزی رسیدند. تیم های فولاد آلیاژی ایران و هیات آبیک هم ۴ بر یک از سد تیم های هیات کرمانشاه و نفت امیدیه گذشتند.
در هفته پنجم مسابقات و در ماده ریکرو مردان هم تیم های سپاهان و دانشگاه آزاد با نتیجه ۵ بر صفر مقابل تیم های هیات چهار محال و بخیاری و کمانداران پایتخت به پیروزی رسیدند. نیروی زمینی اردبیل ۳ بر ۲ از سد آکادمی راد گذشت و نفت امیدیه نیز ۴ بر یک هدف طلایی را شکست داد.
در هفته ششم ریکرو مردان نیز تیم های دانشگاه آزاد و کمانداران پایتخت با نتیجه ۵ بر صفر به تربیت مقابل تیم های هدف طلایی و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به پیروزی رسیدند. تیم های نیروی زمینی اردبیل و آکادمی راد نیز با نتیجه ۴ بر یک به ترتیب مقابل هیات چهارمحل بختیاری و نفت امیدیه به برتری رسیدند.
در مسابقات این هفته و در ماده کامپوند محمد صالح پالیزبان از تیم آکادمی راد با امتیاز ۳۵۷ بهترین عملکرد را در میان کمانداران داشت. همین طور مجید احمدی از تیم آلفا و امیر کاظم پور از تیم فولاد آلیاژی ایران با امتیاز ۳۴۸ در رده های دوم و سوم ایستادند.
در ماده ریکرو نیز صادق اشرفی و رضا شبانی از دانشگاه آزاد با امتیاز ۳۲۵ و ۳۲۴ در رده های اول و دوم قرار گرفتند. امین پیرعلی از تیم سپاهان نیز با امتیاز ۳۲۲ در رده سوم ایستاد.


منبع:

1399/10/25
20:04:49
0.0 / 5
1022
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا