قارداشی:

برادران عالمیان برای گرفتن سهمیه المپیك انگیزه دارند

برادران عالمیان برای گرفتن سهمیه المپیك انگیزه دارند

رئیس فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: برادران عالمیان انگیزه گرفتن سهمیه المپیک را دارند چون با  حضور در المپیک اسمشان سر زبان ها است.


مهرداد علی قارداشی در گفتگو با ایسنا درباره ی برنامه فدراسیون برای آماده سازی پینگ پینگ بازان برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک که اسفند برگزار می شود، بیان نمود: دختران که در اردوی تیم ملی حضور دارند اما برادران عالمیان در لیگ فرانسه بازی می کنند و با باشگاه هایشان هماهنگ شده است که مدتی پیش از اعزام به انتخابی المپیک به ایران بیایند و اردویی را برایشان برگزار نماییم. البته معتقدم چون سطح لیگ فرانسه بالاتر از تنیس روی میز ما است، همین که در مسابقاتی در آن سطح شرکت می کنند، کمک می نماید تا آمادگی شان بهتر حفظ شود.

قارداشی در پاسخ به این پرسش که ایران چقدر شانس دارد تا سهمیه آسیای میانه را بگیرد، تصریح کرد: در هر دو بخش مردان و بانوان می توان سهمیه المپیک را گرفت اما نتایج ادوار گذشته ثابت کرده است قزاقستان هم پیشبینی کسب سهمیه را دارد و فاصله هم نزدیک است و نمی توان بطور قطع اظهار داشت که ما سهمیه را می گیریم یا قزاقستان. با این وجود امیدوارم در هر دوبخش سهمیه را به دست آوریم.

او اضافه کرد: در دیدار با آقای صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم همین توضیحات را دادم و عنوان کردم که شانس کسب سهمیه المپیک را داریم اما وقتی چهار سال می گذرد نباید رقبا را به چشم همان چهار سال پیش نگاه کرد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد انگیزه نوشاد و نیما عالمیان برای رسیدن به سهمیه المپیک اظهار داشت: به نظرم انگیزه دارند چون در المپیک قهرمانان خوب دنیا جمع هستند و اسمشان سر زبان ها است. باشگاه ها هم به یکی از مسائلی که برای عقد قرارداد توجه دارند، این است که کدام بازیکنان به المپیک می روند. البته هر چند که مدل سهمیه بندی بگونه ای است که الزاما همه قوی ترین ها نیستند و افزایش تعداد کشورهای مختلف مد نظر است. در همین آسیای میانه اگر تعداد بازیکنان قوی بیشتر بود همه پشت همان یک سهمیه قرار می گرفتند. در هر حال برادران عالمیان انگیزه خوبی دارند و امیدوارم بتوانند سهمیه را بگیرند.

قارداشی در مورد تأثیر مسابقات انتخابی المپیک روی برگزاری ادامه لیگ برتر و اینکه چرا لیگ زودتر آغاز نشد، تصریح کرد: لیگ تغییرات جزیی خواهد داشت البته این تغییرات اذیت کننده نیست. برای آغاز لیگ برتر هم خیلی منتظر تکمیل شدن پرونده باشگاه ها بودیم و چند بار مهلت را تمدید کردیم. مهم این است بالاخره برگزار گردید و بازیکنان به دستمزدهای خود می رسند.1399/10/23
15:45:38
0.0 / 5
1043
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا