توضیح رئیس كمیته استیناف درباره خبر محرومیت دروازه بان استقلال

توضیح رئیس كمیته استیناف درباره خبر محرومیت دروازه بان استقلال

به گزارش ساماس رئیس کمیته استیناف اظهار داشت: دو پرونده در مورد رشید مظاهری به کمیته استیناف ارجاع شده بود و این دروازه بان هیچ پرونده محرومیتی ندارد.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف اظهار داشت: محمدرشید مظاهری دروازه بان استقلال دو پرونده نزد کمیته تعیین وضعیت داشته است که یک مورد در مورد مطالبه حق الزحمه این بازیکن از باشگاه تراکتور بوده و حکم به نفع این دروازه بان صادر می شود و در کمیته استیناف هم این حکم تایید می شود.
وی اظهار داشت: یک پرونده در مورد ادعای باشگاه تراکتور در خصوص اینکه فسخ قرارداد از سوی رشید مظاهری غیرموجه بوده است که مطالبه غرامت می کند، توسط کمیته تعیین وضعیت این فسخ موجه اعلام می شود و بعد از اعتراض از جانب باشگاه تراکتور، در کمیته استیناف بررسی های لازم انجام و در نهایت حکم کمیته تعیین وضعیت تایید می شود. در واقع فسخ رشید مظاهری موجه تلقی شد و این دروازه بان هیچ پرونده محرومیتی در نزد کمیته استیناف ندارد.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در حالی امروز به مصاف پرسپولیس می رود که خبرهایی از احتمال محرومیت رشید مظاهری انتشار یافته بود.


منبع:

1399/10/22
13:26:56
0.0 / 5
1004
تگهای خبر: سایت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا