سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز:

به خاطر یك تعلل گل خوردیم

به خاطر یك تعلل گل خوردیم

ساماس: سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی اظهار داشت: امروز از نظر فنی و تاکتیکی، تیم برتر میدان بودیم اما در فوتبال یک لحظه تعلل به ساختار تیم ضربه می زند و در روزی باختیم که حریف فرصت زیادی نداشت.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سعید اخباری عصر یکشنبه بعد از شکست یک بر صفر تیم ماشین سازی مقابل مس رفسنجان در نشست خبری، عنوان کرد: به تیم حریف بابت این پیروزی تبریک می گویم. به هر حال این طبیعت فوتبال است که اگر از فرصت های خود استفاده نکنیم ضربه خواهیم خورد که این اتفاق برای ما رقم خورد.
وی اضافه کرد: امروز شاهد یک بازی تاکتیکی بودیم که در نیمه اول بی دقتی کردیم. به هر حال دست تیم مس رفسنجان در فصل نقل و انتقالات باز بود اما باز هم جریان بازی را کنترل کردیم در نیمه دوم روی یک تعلل گل خوردیم و فرصت های زیادی خلق کردیم که به سادگی از دست دادیم و امیدواریم با اعتماد به نفس بیشتر در ادامه مسابقات این شکست را جبران نماییم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی افزود: امروز باید برنده می شدیم و مساوی هم ما را راضی نمی کرد، برای برد آمده بودیم، اما در زدن ضربه نهایی مشکل داشتیم که ضربه آنرا خوردیم.
اخباری در مورد اعتراض به داوری در چند صحنه اظهار داشت: من اعتراضی به داور نداشتم و مربی حریف چند مورد به داور اعتراض کرد. من سال قبل این افتخار را داشتم که در استان کرمان و گل گهر کار کنم و خوشحالم که تیم های صنعتی در فوتبال هزینه می کنند فکر کنم شرکتهای صنعتی در ۷ تیم استان کرمان تیمداری می کنند که اساسا استان کرمان در سالهای آینده بیشترین تیم را در لیگ برتر خواهد داشت.
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز اظهار داشت: همه تیم هایی که اینجا آمده بودند تحت فشار قرار گرفتند، اما ما کمترین فرصت را به حریف دادیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم. بازیکنان ما روی زمین چمن مصنوعی خیلی دویدند و جنگیدند. شایسته استان کرمان است که زمینی با چمن طبیعی داشته باشد. در این چمن مصنوعی بازی کردن دشوار می باشد. بچه های ما خوب جنگیدند و بازی همانگونه که می خواستیم پیش می رفت. شک ندارم در بازی های آینده این نتیجه را جبران خواهیم کرد.
اخباری در مورد مس رفسنجان اظهار داشت: تیم مس رفسنجان کادر خوب، فنی و پرمهره ای دارد. آنها امکانات سخت افزاری خیلی خوبی دارند. خدا را شکر می کنم که تیم های متمول در لیگ برتر هستند و خیال بازیکنان راحت است.
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز افزود: با عنایت به جایگاه ما در جدول رده بندی، امروز از نظر فنی و تاکتیکی، تیم برتر میدان بودیم اما در فوتبال یک لحظه تعلل به ساختار تیم ضربه می زند. در روزی باختیم که تیم حریف فرصت زیادی نداشت و موقعیتی برای حریف نبود و در موقعی گل خوریم که موقعیتی برای حریف نبود. برای ربیعی و تیمش در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت می کنم.
اخباری در مورد داوری این بازی هم اظهار داشت: بهتر است درمورد داوری صحبت نکنم. گاهی بحث صحنه ها نیست و بحث نوع مدیریت داور است که بهتر است کارشناسان و ناظران در این خصوص صحبت کنند.


منبع:

1399/10/21
21:30:33
0.0 / 5
1148
تگهای خبر: شركت , فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا