شهرخودرو هم شروط تراكتور را برای بازی در لیگ برتر گذاشت

شهرخودرو هم شروط تراكتور را برای بازی در لیگ برتر گذاشت

ساماس: باشگاه شهرخودرو مشهد برای حضور در ادامه رقابت های فصل جاری لیگ برتر فوتبال شرط گذاشت.به گزارش ساماس به نقل از مهر، باشگاه شهرخودرو مشهد برای حضور در ادامه رقابت های لیگ برتر مبادرت به انتشار شروط خود کرد. نامه باشگاه شهرخودرو به سازمان لیگ فوتبال به شرح زیر است:
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو بعنوان یکی از باشگاه های خصوصی شاغل در لیگ برتر نکات ذیل را به استحضار می رساند.
۱- همان گونه که مستحضرید باتوجه به گزارش های وزارت بهداشت بیماری کووید ۱۹ هم اکنون در کشور ما دارای شیب صعودی است و برپایه اعلام دانشگاه علوم پزشکی، استان خراسان هم در وضعیت قرمز قرار دارد.
۲- وزارت بهداشت بعنوان عالی ترین مرجع بهداشت و درمان کشور، مخالفت خود با شروع مجدد لیگ های ورزشی را صراحتاً اعلام نموده است، علاوه بر این معاون محترم وزیر بهداشت طی مصاحبه ای در مورخه ۹۹ / ۳ / ۲۷ از بازگشت هوشمند محدودیت ها آگاهی داده است.
۳- عالی ترین مرجع فوتبال، فیفا پیشتر در بخشنامه و هم چنین مصاحبه ریاست آن ارگان بین المللی، اصل اول را سلامت بازیکنان و داوران و … اعلام نموده است.
۴- قبل از این چهار باشگاه خصوصی طی اطلاعیه ای مواضع خویش را به صورت شفاف بیان کرده و مربیان و بازیکنان هفت تیم لیگ برتری هم با امضای طوماری از شرکت در بازی های لیگ در شرایط موجود اعلام معذوریت کرده اند.
۵- آقای سهیل مهدی در مصاحبه ای صراحتاً اعلام نموده که اغلب باشگاه های امکان تأمین هزینه اجرای پروتکل بهداشتی را ندارند حال سوال این است که ایشان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه تضمینی می دهند که این بیماری از بازیکنان باشگاه هایی که توانایی رعایت پروتکل را ندارند به سایر بازیکنان سرایت نکند؟ با اینکه آقای مهدی در مصاحبه خود با فرار به جلو اعلام نموده است که باشگاه ها باید تضمین بدهند!
علی ای حال با توجه به موارد فوق الذکر، اصرار سازمان لیگ بر شروع مجدد رقابت ها بمنظور تأمین منافع چه کسانی است؟ آنچه مسلم است منافع و حقوق باشگاه ها مد نظر نیست!
از این رو، این باشگاه اعلام می دارد در صورت تحقق یکی از دو شرط ذیل موافق شروع مجدد لیگ است.
الف) جنابعالی بعنوان سرپرست فدراسیون و رئیس سازمان لیگ، مسئولیت کامل عواقب ناشی از شروع لیگ را صراحتاً بر عهده بگیرید.
ب) جلسه ای با حضور تمامی مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر تشکیل و در رابطه با ادامه لیگ رای گیری شود.
در غیر این صورت ناگزیر از مراجعه به AFC و FIFA برای احقاق حقوق خود خواهیم بود.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، قبل از این باشگاه های تراکتور تبریز و نساجی مازندران هم شروط اینچنینی را برای حضور در ادامه رقابت های لیگ برتر گذاشته بودند.


منبع:

1399/04/01
14:57:29
5.0 / 5
1712
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا