به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛

ثبت ركورد ملی توسط بانوی تبریزی

ثبت ركورد ملی توسط بانوی تبریزی

به گزارش ساماس گیتی موسوی دو رکورد ملی اسکات دیوار و جابه جایی لاستیک ۱۲۰ کیلوگرمی را ازآن خود کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، قوی ترین زن ایران ظهر امروز به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی توانست دو رکورد جدید ملی را با حضور تعدادی از مسئولین و رسانه های استان و همینطور نماینده ثبت رکوردهای فدراسیون ورزش های همگانی، در باشگاه ورزشی اسپا در تبریز به ثبت رساند.
رئیس کمیته ثبت رکوردهای فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به اینکه گیتی موسوی درخواست ثبت دو رکورد را از فدراسیون داشتند، اظهار داشت: وی توانست در حضور رسانه ها دو رکورد جدید ملی را ثبت نماید که رکورد اولش بیشترین زمان ماندن در حرکت اسکات دیوار با تحمل وزنه ۲۷۵ کیلوگرمی بود که توانست مدت ۱ دقیقه و ۱۷ ثانیه و ۷۵ صدم ثانیه این وزنه را در حرکت اسکات حفظ نمایند.
هادی رضایی افزود: رکورد دوم هم در ارتباط با آیتم جا به جایی لاستیک ۱۲۰ کیلو گرمی در زمان یک دقیقه بود که موفق شد ۱۱ دور جا به جایی لاستیک را در این زمان زمان داشته باشند.
وی اضافه کرد: گیتی موسوی و تمامی رکورد دارانی که در استان های مختلف رکوردشان به ثبت رسیده در کتابی به اسم رکوردهای ملی ایران در ابتدای سال ۱۴۰۰ به ثبت خواهد رسید و این کتاب در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
رئیس کمیته ثبت رکوردهای فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان تاییدیه و ثبت رکوردها را به فدراسیون ورزش های همگانی واگذار کرده و تنها مرجع رسمی کشور برای ثبت رکوردها فدراسیون ورزش های همگانی کشور می باشد، افزود: هر شخصی از هر نقطه کشور که بخواهد رکوردی را در زمینه ورزش ثبت نماید می تواند درخواست مکتوبش را به هیأت ورزش های همگانی استان محل سکونت خویش تحویل داده و این درخواست به فدراسیون ارجاع داده می شود که متعاقباً شرایط و ضوابط ثبت رکورد به ایشان اعلام خواهد شد.
گیتی موسوی که روز گذشته در غم از دست دادن پدر خود به سوگ نشسته بود پس از ثبت رکورد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پدرم همیشه در صحنه رکورد و در کنارم حضور پیدا می کرد و متأسفانه روز گذشته او را از دست دادم و الان به این علت در اینجا حضور دارم تا اعلام کنم مشکلات و اندوهی که در زندگی ام وجود دارد نمی تواند مانع پیشرفت شود و این را می دانم که پدرم هم خواهان این امر بود.

1399/10/19
22:28:03
0.0 / 5
1182
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا