دوومیدانی كار پارالمپیكی پس از بهبودی از آسیب دیدگی

امیری: به دنبال ركوردشكنی در پرتاب نیزه هستم

امیری: به دنبال ركوردشكنی در پرتاب نیزه هستم

به گزارش ساماس دوومیدانی کار پارالمپیکی بعد از بهبودی از صدمه دیدگی اولویت اصلی خویش را رکوردشکنی در پرتاب نیزه و کسب سهمیه پرتاب وزنه در مسابقات بین المللی فزاغ امارات اعلام نمود.حامد امیری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت صدمه دیدگی خود اظهار نمود: با انجام ۱۴ جلسه کار فیزیوتراپی و با حضور ماساژور اختصاصی صدمه دیدگی دست و گردنم یهبود پیدا کرده و در حال آماده سازی خود جهت شرکت در مسابقات بین المللی فزاغ امارات هستم.
وی با بیان اینکه به دنبال رکوردشکنی در پرتاب نیزه و کسب سهمیه پرتاب وزنه در مسابقات بین المللی فزاغ امارات هستم، اظهار داشت: نزدیک به ۳ ماه است که در کیش به صورت قرنطینه تمرینات خویش را پیگیری می کنم تا در امارات پس از یکسال دوری از مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشم.
حالا هم شرایط بدنی ام از نظر آمادگی در حدی است که قصد دارم در سه ماده نیزه، وزنه و دیسک در مسابقات امارات شرکت کنم و در صورت امکان در نیزه رکوردشکنی و در پرتاب وزنه سهمیه پارالمپیک توکیو را کسب کنم.
او در آخر پیرامون برنامه تمریناتش، اضافه کرد: هم اکنون با کاهش فشار تمرینات وارد فاز سرعت شدم تا کم کم خویش را برای مسابقات امارات که ۱۹ بهمن برگزار می شود، آماده کنم.
منبع:

1399/10/18
15:17:39
0.0 / 5
1117
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا