پرسپولیسی ها نگران نباشند!

پرسپولیسی ها نگران نباشند!

ساماس: با وجود صدور حکم توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس توسط شرکت شستا در رابطه با پرداخت طلب مارک ویلموتس، هیچ خطری سرخپوشان را تهدید نمی نماید.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، از زمان حکم توقیف اموال فدراسیون فوتبال، نگرانی هایی در رابطه با ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم وجود داشت که طبق اسناد رسمی، تحت مالکیت فدراسیون فوتبال است. حالا یک نماینده مجلس اعلام نموده که ساختمان پرسپولیس هم توقیف شده است.
طی روزهای گذشته شستا برای تهدید فدراسیون و رسیدن به طلب دو میلیون یورویی خود از این مجموعه، مبادرت به صدور اطلاعیه برای حراج ساختمان این فدراسیون کردند تا طی مزایده، ساختمان به فروش برسد و این هلدینگ اقتصادی هم پس از گذشت یک سال طلبش را دریافت کند. در ادامه با وساطت وزیر ورزش و وزیر تعاون، روند مزایده ساختمان این فدراسیون تا آخر سال متوقف گردید و فدراسیون متعهد شده مابقی مطالبات شستا را در سه ماه آتی پرداخت کند.
با این وجود این شرکت برای ساختمان باشگاه پرسپولیس هم حکم توقیف اموال گرفته است؛ اتفاقی که قبل از این هم نگرانی هایی بابت آن وجود داشت چونکه طبق اسناد رسمی، ساختمان دو باشگاه بزرگ پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس تحت مالکیت فدراسیون فوتبال است.
البته هیچ نوع نگرانی از بابت ساختمان پرسپولیس وجود ندارد چونکه طبق قیمت گذاری ها، ارزش ساختمان فدراسیون فوتبال جوابگوی مطالبات شستا است و در صورتیکه مدیران این فدراسیون هم به تعهد خود عمل نکنند، هیچ تهدیدی در انتظار سرخپوشان نیست.
اخیرا محمدی، مدیر روابط عمومی شرکت گفته بود در رابطه با سایر املاک فدراسیون همچون ساختمان باشگاه های پرسپولیس، استقلال و کمپ تیم های ملی اقدامی صورت نگرفته است.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، خواسته کنونی شستا برای دریافت این دو میلیون یورو از فدراسیون فوتبال، به خاطر پرداخت دستمزد مارک ویلموتس در آبان سال قبل است که بوسیله یکی از شرکت های وابسته به شستا پرداخت شده بود.
منبع:

1399/10/13
13:32:00
0.0 / 5
1155
تگهای خبر: شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا