مربی تیم فوتبال گل گهر:

شاكری و كریمی به بازی فردا می رسند

شاكری و كریمی به بازی فردا می رسند

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار داشت: شاکری و کریمی که چند هفته مصدوم بودند به بازی فردا برابر استقلال می رسند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سعید الهویی عصر سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی گل گهر سیرجان – استقلال تهران، عنوان کرد: خیلی خوشحال هستیم که فردا باز فرصت این را داریم با یک نمایش زیبا از یک فوتبال زیبا و تهاجمی هواداران فوتبال را از تماشای بازی سیراب نماییم و امیدواریم بازی خوب و زیبایی باشد و به اهدافی که در بازی فردا داریم، دست پیدا نماییم.
الهویی در مورد دو تیم گل گهر و استقلال اظهار داشت: برابر استقلالی بازی می نماییم که یکی از تیم های بزرگ فوتبال ایران است، به هر حال بازیکنان با کیفیت بالایی دارد، تیم بسیار عالی و با سابقه ای است، ولی ما هم گل گهر هستیم بازیکنان بسیار خوبی داریم و به یک ترکیب تیمی خیلی خوب و هارمونی خوبی رسیدیم. امیدواریم که کیفیت خودمان را بتوانیم فردا نشان بدهیم و با نتیجه خوب بازی را به انتها برسانید.
مربی تیم فوتبال گل گهر در امتداد حساسیت بازی فردا با توجه به این که قلعه نویی بازیکن و سرمربی استقلال بوده است، ابراز کرد: فکر نمی کنم حساسیت خاصی وجود داشته باشد، همانطور که ما راجع به نخستین بازی فصل گفتیم (گل گهر – سپاهان)، الان هم می گویم این بازی مثل سایر بازی های فصل برای ماست. ما در هر بازی برمبنای آن استانداردهای که قلعه نویی تعیین کردن تلاش می نماییم که از بازی قبل خودمان عملکرد با کیفیت تری ارائه دهیم. همانطور که در تمرینات تلاش می نماییم، نسب به تمرینات قبل کیفیت و عملکرد بالاتری از خود نشان بدهیم.
الهویی در ارتباط با رمز موفقیت تیم گل گهر بیان کرد: شاید رمز تیم ما این است که هیچکس را رقیب خودمان نمی دانیم، رقیب ما، خودمان هستیم هر روز اهتمام می نماییم، از بازی و تمرین قبل عملکرد بهتری از خود نشان بدهیم، تا در راه که قلعه نویی طراحی کردند و پیش روی تیم گذاشتند، بتوانیم پیشرفت بکنیم.
این مربی از محرومان و مصدومان تیم گل گهر هم چنین اظهار داشت: تشکر می نماییم از کادر پزشکی و کادر بدنسازی تیم که توانستند شاکری و محسن کریمی را که چند بازی در اختیارمان نبودند، کامل به تیم اضافه بکنند، غیر آرمین شهرابیان که به خاطر محرومیت در اختیار قلعه نویی نیست، سایر بازیکنان در اختیار قلعه نویی هستند، تا او چیدمانش را برای بازی فردا انجام دهد.
الهویی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید فردا برای ۳ امتیاز به میدان می روید؟ بیان کرد: بطور قطع گل گهر با قلعه نویی در هر بازی برابر هر تیمی و در هر استادیومی برای پیروزی، بدون ترس و بدون اینکه بخواهد زیبایی های فوتبال را از بین ببرد وارد زمین می شود، این حاصل ۶ سال همکاری من با قلعه نویی است. ما جلوی هر تیمی بودیم قلعه نویی از تیمش می خواهد شجاع، با کیفیت و برای پیروزی وارد زمین بشود؛ امیدوارم که فردا اتفاقات فوتبال به نفع ما باشد و ما بتوانیم با اهمیت تر از همه کیفیت تیمی خودرا نشان بدهیم.
دستیار قلعه نویی اظهار داشت: ما تیم با کیفیتی هستیم، بازیکنان بسیار با کیفیت و بزرگی داریم که بچه های بسیار شجاعی هستند و قلب بزرگی دارند، امیدوارم فردا بتوانیم با قلب بزرگ خودمان کیفیت خودمان را نشان بدهیم و عملکرد خوبی را برای بازی فردا ارائه بدهیم.
در اختتام مربی گل گهر به سوال دیگر خبرنگاری که پرسید «نگران داوری بازی فردا نیستید» پاسخ داد: من فکر می کنم که اتفاقاتی که در این چند هفته افتاده و کارشناسی هایی که صورت گرفته نشان داده که نگرانی های ما بی خود نبوده است. همین امروز بامداد من به خاطر یک کارت زرد یک رقمی جریمه از طرف کمیته انضباطی جریمه شدم. ترجیح می دهیم که باز خوش بین باشیم به داوری ها و به دوستان بگوییم ما به شما اعتماد داریم فقط از شما می خواهم که با تمرکز عدالت را اجرا کنید و اجازه بدهید کیفیت تیم ها بیان کننده جایگاه تیم ها و برد و باخت تیم ها باشد.

1399/10/09
23:48:38
5.0 / 5
1392
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , طراحی , قلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا