سعادتمند عنوان كرد:

چند اتفاق جدید در استقلال

چند اتفاق جدید در استقلال

ساماس: مدیرعامل استقلال در واكنش به اظهار نظر مدیرعامل پیشین این باشگاه كه انتصاب های وی را قبیله ای عنوان كرده بود اظهار داشت: قرار نیست ما هم مثل برخی عزیزان از دوستان یا از فامیل مان استفاده نماییم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، احمد سعادتمند عصر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در مورد شرایط استقلال و انتصاب معاونین جدید اظهار داشت: با دو تن از معاونین محترم وزیر ارتباطات و معاون پست جمهوری اسلامی که می توانند به استقلال کمک کنند جلسه داشتیم که نوید می دهم اتفاقات خوبی در شرف وقوع است. البته دیگر توضیح نمی دهم تا این کار صورت گیرد.
وی اضافه کرد: خبر جدیدی که می خواهم بدهم این است که با یک سالن بدنسازی حرفه ای تفاهم نامه ای امضا می نماییم که بابت آن هزینه ای پرداخت نمی نماییم و من از مدیر محترم این مجموعه تشکر می کنم که ان شالله پس از رونمایی نام آنرا اعلام خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: با کمک یکی از بهترین دوستانم توانستیم در بدترین شرایط بحرانی مطالبات دیاباته را پرداخت نماییم و خوشحالم که تیم به صورت کامل در حال تمرین است و شرایط هم اکنون خوب است. امیدوارم تیم با قدرت به کارش ادامه داده و اگر مقرر است که بازیها برگزار گردد شرکت می نماییم و باز هم تکرار می کنم که ما همچنان مدعی قهرمانی در لیگ سال جاری هستیم.
وی در مورد انتصابات جدید باشگاه استقلال هم اظهار داشت: من امروز دیدم که یکی از عزیزانی که برای باشگاه استقلال زحمت کشیده تیتری زده که انتصابات قومیتی است و بیشتر از شمال کشور استفاده می شود. جالب اینجاست من ۴ انتصاب داشتم که هیچکدام شمالی نیستند. دو تن تهرانی و یکی آذری و دیگری از استان سمنان است. من نمی دانم این دوست ما چه کسی را گفته از گیلان یا مازندران معاون من شده است. من با هیچکس عقد اخوت نبسته ام. اخوت ما با هوادار و منافع باشگاه است. ازاین رو قرار نیست ما هم مثل برخی عزیزان از دوستانمان یا از فامیل مان استفاده نماییم. هر کس که لیاقت بیشتری داشته باشد و بتواند به باشگاه کمک نماید ما از او استفاده می نماییم.
وی در مورد اعضای هیئت مدیره هم اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره همه زحمت می کشند و ما با همه توان کار می نماییم و اتفاقات خوبی هم که رقم خورده با کمک آنهاست و هیئت مدیره با ۴ عضو کارش را ادامه می دهد واگر قرار باشد فردی اضافه شود با نظر مجمع صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد صحبت های نکونام در خصوص اینکه بدون پاتوسی مقابل استقلال بازی نمی نماییم اضافه کرد: من اطلاع دقیقی از نامه سعید آذری ندارم و نه صحبت نکونام را شنیده ام که خودش یک استقلالی تمام عیار است. نشنیده ام که به خاطر نبود پاتوسی با ما بازی نمی نماید. من فکر می کنم زمانی که اعلام گردید ما دو بازیکن خارجی داشتیم که هر دو مطالبات زیادی داشتند و آنها ۲۰ روز پیش از مسابقات به جمع ما اضافه شدند. این مورد قابل طرح نیست. من هم مثل سایر مدیران باشگاهها اعتقادم این است باید همه مدیران و کادر فنی دعوت می شدند و یک نشست تخصصی را برگزار می کردند. هم برای برگزاری، هم زمان و نحوه بازیها و پروتکل هایی که برخی تیم ها نمی توانستند انجام دهند.
سعادتمند در مورد درخواست برخی تیم ها برای تحریم ادامه لیگ اظهار داشت: هم اکنون حتی ایتالیا هم لیگش در حال آماده شدن است. ما ۹ بازی در پیش داریم. ما در ابتدای فصل در میان ۱۶ تیم شانزدهم بودیم اما در هفته چهاردهم صدرنشین شدیم. ازاین رو در فوتبال هیچ چیز قابل پیشبینی نیست و استقلال آنقدر بزرگ و حرفه ای است که می تواند حق خویش را در زمین بگیرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: من به دو دلیل می توانم بگویم هم موافق و هم مخالف شروع و یا تعطیلی بازی ها هستم. مردم نشاط را دوست دارند، فوتبال را دوست دارند و آن شور و هیجانی که مدتهاست به خاطر کرونا رخت بر بسته حالا باید برویم به سمت اینکه مردم بتوانند حس گذشته را بدست بیاورند اما از آن طرف هم ما نگران جان انسانها هستیم تا خدایی ناکرده گرفتار این ویروس خطرناک نشوند.

1399/03/11
22:43:14
5.0 / 5
1711
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا