سرمربی تیم ملی تكواندو:

لیگ مهمترین ملاك دعوت تكواندوكاران به تیم ملی است

لیگ مهمترین ملاك دعوت تكواندوكاران به تیم ملی است

به گزارش ساماس فریبرز عسکری اظهار داشت: امسال مسابقات قهرمانی کشوری، آزاد یا تورنمنتی نداشتیم و برهمین اساس مهمترین ملاک ما برای دعوت تکواندوکاران به رقابت های انتخابی تیم ملی، لیگ برتر و دسته یک است.


به گزارش ساماس به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سرمربی تیم ملی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به این که پس از بازی های المپیک با فاصله بسیار کوتاهی مسابقات جهانی را پیش رو داریم می بایست برای ادامه کار چشم انداز درستی را بمنظور حضور در این رویداد در نظر داشته باشیم.
وی اضافه کرد: ما دو برنامه را برای حضور در این دوره از مسابقات جهانی دستور کار خود قرار دادیم؛ نخستین برنامه که بدون شک آرزوی قلبی همه می باشد این است که ویروس کرونا از دنیا ریشه کن شود تا انشاالله ما بتوانیم مسابقات قهرمانی آزاد کشوری، رقابت های انتخابی و درون اردویی تیم ملی را برگزار نماییم و مثل همیشه در قالب انتخابی های شفاف نفرات اعزامی به این رویداد را معرفی نماییم. با وجود شرایطی که الان داریم پیش بینی و برنامه دیگری را هم در نظر گرفتیم و این است که تکواندوکارانی به مسابقات انتخابی و درون اردویی دعوت شوند.
عسکری اشاره کرد: امسال مسابقات قهرمانی کشوری، آزاد یا تورنمنتی نداشتیم و به همین دلیل مهمترین ملاک ما برای دعوت تکواندوکاران به رقابت های انتخابی تیم ملی، لیگ برتر و دسته یک تکواندو است.
وی افزود: از تمام عزیزانی که مدعی حضور در تیم ملی تکواندو هستند درخواست می کنم در قالب تیم های خود در لیگ شرکت نمایند تا اگر شرایط کرونا به همین شکل ادامه پیدا کرد و نتوانستیم روال قبل را پشت سر بگذاریم بتوانیم نفرات برتر را به انتخابی دعوت نماییم و جای گله ای برای کسی نباشد.
سرمربی تیم ملی تکواندو در آخر اظهار داشت: امیدوارم که بچه ها خیلی جدی تر برای حضور در لیگ تلاش کنند چون تنها راهی است که می توانیم آنها را بمنظور شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی و ورود به اردو رصد کنیم؛ انشاالله همه بچه ها موفق باشند و مزد زحمات خودرا بگیرند.


منبع:

1399/10/01
14:21:17
5.0 / 5
1679
تگهای خبر: شركت , قلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا