جان مردم را به خطر نیندازید

بیانیه جدید باشگاه تراكتور برای برگزار نشدن لیگ برتر فوتبال

بیانیه جدید باشگاه تراكتور برای برگزار نشدن لیگ برتر فوتبال

باشگاه تراكتورسازی با انتشار اطلاعیه ای از مسئولان درخواست نمود با تعطیلی لیگ برتر فوتبال، جانِ مردم را از خطر نجات بدهند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، باشگاه تراکتورسازی که اصرار زیادی به برگزار نشدن مسابقات لیگ برتر فوتبال دارد، بار دیگر با انتشار اطلاعیه ای بر این موضع خود اصرار کرد.
در بیانیه این باشگاه آمده است: «این روزها که برخلاف پیش بینی های قبلی درباره کاهش شیوع ویروس کرونا با گرم تر شدن هوا شاهد افزایش چشم گیر مبتلایان و فوت هموطنان عزیزمان در سراسر کشور پهناورمان هستیم، بار دیگر اضطراب عمومی در جامعه حاکم شده است. جانِ هم وطن بدیهی ترین خط قرمز است. جانِ هم وطن را نباید به ثمن بخس به حراج گذاشت.

در حالی که بعنوان یک ایرانی دلسوز از روز اول گفته ایم بیایید در کنار هم برای ایران عزیزمان تصمیم گروهی و عقلانی بگیریم، در این میان عده ای همچنان محکم تر از قبل بر طبل عِناد خود کوبیده و فقط جهت کسب منافع گروهی و بعضاً شخصی به دنبال برگزاری مسابقات فوتبال هستند. این در حالیست که رقابت های سایر رشته های ورزشی تیمی همچون والیبال و بسکتبال به صورت کامل لغو شده است. حال سوال اینجاست که میزان برخورد و دایره افراد درگیر در پروسه برگزاری یک بازی فوتبال بیشتر است یا والیبال!؟

از سویی دیگر چگونه می شود که شرایط برگزاری مسابقات والیبال و بسکتبال که زیرساخت های مورد نیاز و موجود آن در کشور بمراتب شرایط مساعدتری نسبت به فوتبال دارد، برای برگزاری بازی در شرایط کرونایی فعلی، فراهم نیست، اما برای فوتبالی که در لیگ به اصطلاح حرفه ای آن بعضی از باشگاه ها در وضعیت عادی برای تامین نیازهای اولیه مانند زمین بازی و تمرین، هزینه سفر، اقامت، پرداخت حقوق اعضای تیم و...، با مشکل مواجهند، مسئولین محترم امر، مدعی اجرای کامل پروتکل های بهداشتی و فراهم بودن شرایط برای برگزاری مسابقات فوتبال هستند؟

بدیهی است که پس از شفاف سازی و ارائه پاسخ روشن به موارد فوق، این مساله را نیز مدنظر قرار دهند که تحمیل هزینه به جامعه بزرگ فوتبال از طرف متولیان امر فقط به خاطر کسب منافع مقطعی، با هیچ قانون و منطق اخلاقی سازگار نیست.

ما همچنان با اصل دلسوزی برای کشور عزیرمان و شرایط قرمز حاکم بر مبتلاشدن به بیماری کرونا و توجه ویژه به جانِ عزیزتر از جانِ هم وطن می گوییم در یک بستر توام با احترام و همفکری علاج واقعه را قبل از وقوع نماییم و برای چندمیلیارد تومان عایدی، جانِ مردم را با پیام مستقیم «عادی سازی وضعیت» با برگزاری مسابقات فوتبال به خطر نیندازیم، باور بفرمایید هر تصمیم غلط ما در عرصه ی تصمیم سازی عاقبت ناخوشی را در برخواهد داشت. اعلام اختتام لیگ فعلی و آغاز لیگ آتی با حضور ۱۸ تیم در یک فضای تعاملی با حضور مدیران تیم های لیگ برتر و لیگ یک حرکت در راه تعامل، همفکری، ایران دوستی و هم نوع دوستی است، ایرانی همیشه برای ایرانش تصمیم دلسوزانه می گیرد.»

1399/03/28
22:33:08
5.0 / 5
1928
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا