پزشك مارادونا به جرم قتل محاكمه شده بود!

پزشك مارادونا به جرم قتل محاكمه شده بود!

طبق اعلام رسانه های آرژانتین، پزشک دیه گو مارادونا در سال 2011 متهم به قتل بوده و در همین ارتباط محاکمه شده بود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، «لئوپولدو لوکه» پزشک دیه گو مارادونا که پس از جراحی این اسطوره فوتبال جهان در آرژانتین به یک قهرمان ملی تبدیل گشته بود، این روزها وضعیت خیلی مشکل و پیچیده ای را سپری می کند.
قصور پزشکی در مرگ مارادونا ادعایی بود که موجب ورود مقامات قضایی آرژانتین به پرونده سالهای گذشته این اسطوره فوتبال شد و حالا پرونده های جدیدتری رسانه ای می شود.
به نوشته سایت «larazon» تعداد شکایت ها از پزشک مارادونا و اتهامات به وی به ده ها نفر افزایش یافته است و حتی عنوان شده لوکه در سال ۲۰۱۱ در قتل یک نفر دست داشته است.
«نستور ساموسیوک» کسی است که برادرش را در سال ۲۰۱۱ در یک نزاع خیابانی از دست داده و مدعی شده پزشک مارادونا در این قتل دست داشته است.
سامسیوک اظهار داشت: «لوپولدو لوسیانو لوکه به جرم قتل برادرم محاکمه شد. در خانه والتر برادر لوکه یک میهمانی بود که سر و صدای زیادی داشتند. من به خیابان رفتم تا تذکر بدهم. ناگهان باند لوکه به سمت ما آمدند و آغاز به ضرب و شتم برادرم کردند. آنقدر به سر او لگد زدند که مجبور شدیم برادرم را فوراً به بیمارستان منتقل نماییم. او بلافاصله برای انجام عمل جراحی به یک بیمارستان دیگر اعزام شد و ۱۰ روز بعد درگذشت.»
این فرد در پاسخ به این پرسش که نقش لوکه در قتل برادرش چه بوده است، اظهار داشت: «او کاملاً در این درگیری شرکت داشت. پای لوکه روی سر برادر من بود. این را به دادگاه گفتم اما آنها تا قبل از اثبات اتهامات، او را آزاد کردند.»
به گزارش سایت larazon، در آن دعوا سه نفر دیگر هم درگیر شده بودند که همگی محکوم شدند اما لوکه در دادگاه سال ۲۰۱۵ تبرئه شد. بااینکه این حکم توسط دادسرا تجدیدنظر شد اما در ادامه از طرف اتاق دادرسی کیفری بوینس آیرس مورد تایید قرار گرفت.
در حال حاضر و به خاطر شائباتی که درباب پزشک مارادونا و مرگ این اسطوره فوتبال ایجاد شده، قاضی به پلیس اجازه داده است از خانه و کلینیک وی بازرسی کند تا شاید شواهد مفیدی در رابطه با این پرونده به دست بیاورد.منبع:

1399/09/14
20:49:38
5.0 / 5
1399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳