كشتی گیر دستفروش به استخدام پتروشیمی خوزستان در آمد

كشتی گیر دستفروش به استخدام پتروشیمی خوزستان در آمد

ساماس: قهرمان كشتی فرنگی نوجوانان جهان كه فیلم دستفروشی و مشكلات وی در فضای مجازی با واكنش های فراوانی همراه شد، به استخدام شركت پتروشیمی خوزستان در آمد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، مدتی پیش کلیپی از محسن مدهنی بعنوان قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان در فضای مجازی منتشر گردید که مشکلات او برای امرار معاش را نشان می داد. وی در این کلیپ از مسئولان درخواست داشت تا فکری به حال قهرمانان ورزشی بکنند که تمام وقت و جوانی خودرا صرف افتخارآفرینی برای کشورمان می کنند. این کلیپ به سرعت با واکنش های مختلفی همراه شد تا اینکه در نهایت متولیان ورزش دست به کار شدند تا مشکل او را برطرف کنند.
در همین راستا محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی اعلام نمود: پس از کلیپی که از محسن مدهنی در فضای مجازی انتشار یافت، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بلافاصله دستور داد این مساله بصورت ویژه پیگیری شود. من هم با او تماس گرفته و در جریان مشکلاتش قرار گرفتم. در همین رابطه نامه ای به کمیته ملی المپیک ارسال و اقداماتی به خصوص برای اشتغال او انجام شد.
وی افزود: از طرف چندین شرکت خصوصی و دولتی برای محسن مدهنی موقعیت شغلی برقرار شد که خودش تمایل به حضور در شرکت دولتی داشت. در نهایت زمینه ای برقرار شد تا محسن مدهنی با حمایت همه جانبه مسئولان در شرکت پتروشیمی خوزستان مشغول به کار شود.
امامی در آخر اظهار داشت: محسن مدهنی روز گذشته نیز با حضور در فدراسیون کشتی با علیرضا دبیر ملاقات و گفتگو داشت که رئیس فدراسیون قول داد بیش از پیش پیگیر وضعیت این قهرمان کشتی باشند. به هر حال امیدواریم با تدوین یک قانون در مجلس شورای اسلامی، قهرمانان ما در تمام رشته های ورزشی، دغدغه اشتغال به کار نداشته باشند.


منبع:

1399/09/09
12:16:36
5.0 / 5
1061
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا