سرمربی تیم كشتی فرنگی بهبهان:

لیگ كشتی به تعویق می افتاد، بهتر بود

لیگ كشتی به تعویق می افتاد، بهتر بود

خوزستان سرمربی تیم كشتی فرنگی آریوبرزن بهبهان با اشاره به اینكه شرایط تمرین در ماه های گذشته برای همه تیم ها خیلی مشكل بود، اظهار داشت: به نظرم اگر در وضعیت كنونی كه كرونا شدت گرفته است، برگزاری لیگ را به تعویق می انداختند بهتر بود.


روح الله دهملایی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: تیم آریوبرزن متشکل از جوانانی است که قصد خودی نشان دادن در کشتی را دارند. هدف ما نیز پشتیبانی از همین جوانان خصوصاً کسانی که کمتر دیده شده اند، بوده است. حقیقتا تیم ما از لحاظ مهره با سایر تیم های لیگ قابل مقایسه نیست برای اینکه ۹۹ درصد تیم آریوبرزن را جوانان می سازند. ضمن این که تیم ما یک تیم مردمی است و تیم ما با کمک های مردمی و حمایت بهبهانی ها وارد لیگ برتر شده است.
وی درباب برگزاری لیگ در وضعیت کرونائی نیز عنوان کرد: شرایط تمرین و حتی برگزاری مسابقه در ماه های گذشته برای همه تیم ها خیلی مشکل بوده است و به نظرم اگر در وضعیت کنونی که کرونا شدت گرفته است، برگزاری لیگ را به تعویق می انداختند، بهتر بود.
سرمربی تیم کشتی آریوبرزن بهبهان افزود: پیش از شروع لیگ، تمرینات تیم در وضعیت فضای باز به صورت بدنسازی و هوازی انجام می شد و نتیجه تست همه کشتی گیران ما منفی بوده است.
وی درباره حمایت مدیران باشگاه از کشتی گیران، اظهار داشت: حقیقتا کاری از دست باشگاه برنمی آید برای اینکه از نظر مالی دست باشگاه بسته است و حتی برای ایاب و ذهاب هم مشکلاتی وجود دارد اما مسئولان استانی به ما قول هایی دادند که امیدوار هستیم به دست ما برسد تا بتوانیم به کشتی گیرها و کادر فنی مقداری کمک نماییم.
دهملایی افزود: از مسئولان اداره کل ورزش استان خصوصاً آقای حیدری انتظار بیشتری داشتیم اما حمایتی از تیم ما نشد. باتوجه به این که سه سال در لیگ دسته یک قهرمان شدیم و به لیگ برتر راه پیدا کردیم، حداقل بعنوان نماینده استان کمکی به تیم آریوبرزن نشد.
وی درباره شرایط کیفی لیگ هم عنوان کرد: تیم های بسیار خوبی در لیگ با ما هم گروه هستند. همچون تیم های استان خودمان یعنی سینا صنعت ایذه و فولاد اکسین اهواز که سابقه قهرمانی دارند. سایر تیم های گروه نیز از کیفیت خوبی برخوردار می باشند و گروه خوبی داریم و این نیز برای کشتی گیران ما تجربه خوبی خواهد بود. البته هدف ما مطرح کردن کشتی گیران کم نام و نشان و جوان است. همانطور که سال قبل بیشتر کشتی گیران تیم ما را تیم های خوب به خدمت گرفتند و توانستند پدیده باشند. در حقیقت تیم ما در حال ارائه کشتی گیران خوب و جوانان مستعد به ورزش کشتی کشور است.
سرمربی تیم کشتی فرنگی آریوبرزن بهبهان در آخر با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی اصلا خوب نیست و کرونا مزید بر علت شده است، اظهار داشت: انتظار می رود مسئولان توجه بیشتری به تیم های بومی و با استعداد داشته باشند برای اینکه هم اکنون شرایط کار برای چنین تیم هایی خیلی مشکل شده است.1399/09/08
13:17:11
5.0 / 5
1106
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا