مربی ماشین سازی تبریز:

روی یك غفلت گل خوردیم

روی یك غفلت گل خوردیم

مربی ماشین سازی تبریز ضمن اشاره به اینكه تیمش خوب كار كرد و می توانست پیروز دیدار شود، اضافه كرد: روی یك غفلت گل خوردیم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، محمد سعید اخباری مربی ماشین سازی امشب در نشست خبری پس از بازی ماشین سازی و ذوب آهن حضور یافت و درمورد این دیدار با رسانه ها به گفتگو پرداخت. وحید بیاتلو سرمربی ماشین سازی به علت محرومیت در این جلسه حضور نیافت.
اخباری با اشاره به اینکه امروز روی یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم، اضافه کرد: از فردا بیشتر وقت می گذاریم و کار می نماییم تا این اشتباهات از بین رود.
مربی ماشین سازی ضمن اشاره به اینکه با این بضاعت تیم خوبی جمع شده و در آینده بهتر می شود، اضافه کرد: روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم ولی نفرات جوانی در تیم ما حضور دارند و بیشتر از ۸۰ درصد ترکیب تیم هم جدید است و از جوانان جویای نام تشکیل شده است.
وی با اشاره به اینکه شناخت خوبی روی ذوب آهن داشتیم، اظهار داشت: در فوتبال وقتی یک تیم گل می خورد، همه مقصرند و وقتی گل می زند همه مشارکت دارند.
اخباری ضمن اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی و استراتژی روی نقاط ضعف حریف به خوبی کار کرده بودیم، اظهار داشت: این بازی یکطرفه بود و ذوب آهن فرصتی نداشت و این بزرگی بچه های ما بود که خودشان را به حریف تحمیل کردند.
مربی ماشین سازی سپس در مورد اخراج زودهنگام بازیکن ذوب آهن با تکیه بر اینکه داور عملکرد شجاعانه ای داشت، اضافه کرد: در بازی هایی که تیم مقابل از آغاز بازی ۱۰ نفره می شود، لایه های دفاعی را ایجاد کرده و در این شرایط سخت می توان به آن گل زد. امروز یک داوری عالی دیدیم.
اخباری با اشاره به اینکه به اتفاقی که دلخواهمان بود رسیدیم، اظهار داشت: خط دفاعی ما ضعفی نداشت. بازیکنان ما در این بازی جانانه جنگیدند.
اخباری در مورد برگزاری بدون تماشاگر بازی های لیگ برتر هم اظهار داشت: امیدوارم بیماری کرونا زود تمام شود، چون دوست داشتیم مردم را در ورزشگاه ببینیم.

1399/09/01
14:08:33
5.0 / 5
1308
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا