مراغه چیان با مهر مطرح كرد:

انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال

انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال

به گزارش ساماس، مدیر پیشین آكادمی استقلال با انتقاد تند از تصمیم سرپرست این باشگاه اظهار داشت: نمی دانم آقای مددی از كجا حمایت می شود اما ظاهرا او آمده تا استقلال را ویران كند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، باشگاه استقلال امروز چهارشنبه سعید مراغه چیان را از مدیریت آکادمی این باشگاه برکنار و بلافاصله ناصر فریاد شیران که هیچ سابقه ای در باشگاه آبی تهران ندارد را جانشین وی کرد.
سعید مراغه چیان در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از تصمیمی که سرپرست باشگاه گرفته است اظهار داشت: مددی برخلاف نظر هیأت مدیره و بدون مجوز آنها مرا برکنار کرد. او بارها در این زمان نفرات سفارشی به من معرفی نمود که بنده از پذیرفتن آنها امتناع کردم.
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: من در آکادمی جلوی دلال بازی را گرفتم و سلامت کاری را به اینجا آوردم و این شد دستمزدم. زمانی که من آکادمی را سر و سامان دادم و برای بازیکنان خوابگاه تهیه کردم این آقا کجا بود؟
پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: زمانی که من جوانی ام را برای استقلال گذاشتم و کاپیتان این تیم بودم آقای مددی کجا بود؟ ایشان که استقلالی نیست. اصلاً از کجا آمده و چرا هر کاری دوست دارد انجام می دهد؟
سعید مراغه چیان افزود: مددی خودش استقلالی نیست و دوست ندارد استقلالی ها اینجا باشند. اگر به جای من یک استقلالی را می آورد ناراحت نمی شدم. اما مرا برکنار می کند و فردی غیر استقلالی را وارد باشگاه می کند. درست مثل خودش که استقلالی نیست و اینجا سمت گرفته است.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در ادامه انتقاداتش در تصمیم سرپرست باشگاه اظهار داشت: سابقه آقای مددی چیست؟ بگویند تا ما هم بدانیم. اگر در پیکان و سایپا و مفید بود که همانجا می ماند. چرا باید این همه مدیر استقلالی و باتجربه کنار باشند و افراد غیر استقلالی اینجا مسئولیت بگیرند؟
وی بیان داشت: امروز از من تعریف کرد و خواست به من لوح تقدیر بدهد که این لوح را نگرفتم. لوح را نگرفتم چون آقای مددی را در حدی ندیدم که بخواهد از من تقدیر کند. ایشان استقلالی نیست و در حوزه فوتبال و استقلال جایگاهش از من خیلی پایین تر است. آنقدر جایگاهش از من پایین تر هست که باید مقابل من برای احترام تا کمر خم شود. برکنار کردن من چه بود و لوح تقدیر دادنش چه بود. من اصلاً ایشان را قبول ندارم که بخواهم کنارش بایستم، از دستش لوح بگیرم و ایشان با من عکس بگیرد.
مراغه چیان اظهار داشت: در انتخابات آکادمی کمال دقت را کردم و تلاش کردم حق هیچکس ضایع نشود. بهترین نفرات را به آکادمی آوردیم و به آنها مسئولیت دادیم. اگر کار من ایراد داشت و به خاطر این ایراد برکنار شدم، باید بگویند ایراد و اشکال کارم کجا بوده.
مدیر پیشین آکادمی استقلال در خاتمه با تشکر از زحمات هیأت مدیره باشگاه اظهار داشت: در همین مدت کوتاهی که در باشگاه مسئولیت داشتم شاهد فعالیتهای شبانه روزی هیأت مدیره هستم و می دانم آنها خیلی تلاش می کنند که وضعیت را بهبود بخشند. امیدوارم بزودی شرایط این باشگاه با کمک و تلاش هیأت مدیره بهبود پیدا کند.

1399/08/28
23:49:55
5.0 / 5
1335
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا