دبیر فدراسیون شمشیربازی كشور:

مشكل اصلی استان های كشور در رشته شمشیربازی كمبود تجهیزات است

مشكل اصلی استان های كشور در رشته شمشیربازی كمبود تجهیزات است

به گزارش ساماس دبیر فدراسیون شمشیربازی كشور اظهار داشت: كمبود تجهیزات، مشكل اصلی استان های كشور در رشته شمشیربازی است، برای وارد كردن تجهیزات به كشور مشكل داریم اما به دنبال راهكاری برای رفع آن هستیم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، محسن وحدانی شامگاه گذشته در مجمع انتخاب هیئت شمشیربازی خوزستان با اعلان اینکه در تلاش هستیم موضوع را بوسیله گمرک پیگیری و تجهیزاتی را وارد کشور نماییم، اظهار نمود: در نخستین مسابقات جهانی و آسیایی شمشیربازی، رئیس هیئت خوزستان را همراه با تیم ملی اعزام خواهیم کرد تا تجهیزاتی خریداری و وارد استان شود.
وی به امضای تفاهم نامه ای با شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی برای برگزاری مسابقات در مکان های دیدنی اشاره نمود و اضافه کرد: استان خوزستان نیز می تواند دراین زمینه گام بردارد و مسابقات جایزه بزرگ را در مکان های باستانی برگزار کند؛ ما آمادگی واگذاری مسابقات بین المللی و جایزه بزرگ کشور را به استان خوزستان داریم.
دبیر فدراسیون شمشیربازی کشور در ادامه به حضور پیشکسوتانی چون «سیهان زاده» و «طیبی» در سطح شمشیربازی خوزستان اشاره نمود و اظهار داشت: امید می رود که از ظرفیت این دوستان استفاده گردد و بتوانیم در رشته شمشیربازی خوزستان به آن نقطه مدنظر فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان برسیم.
وی با اعلان اینکه خوزستان سهم بزرگی در ورزش کشور دارد، عنوان کرد: امسال باتوجه به شیوع کرونا، نمی توانیم لیگ شمشیربازی را برگزار نماییم اما علاقمند هستیم که در مسابقات لیگ سال آینده، شمشیربازی خوزستان در رقابت ها شرکت نماید و قهرمان رقابت ها شود.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، «رضا روشن پور» با کسب ۱۲ رأی در مجمع انتخابات هیئت شمشیربازی خوزستان ریاست این هیئت را برای چهار سال بر عهده گرفت.


منبع:

1399/08/23
13:05:35
5.0 / 5
1500
تگهای خبر: تجهیزات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا