دكتر امینی :

عمل عباسعلی عالی انجام شده است

عمل عباسعلی عالی انجام شده است

دكتر امینی عمل جراحی روی قسمت صدمه دیده پای بانوی المپیكی كاراته را موفقیت آمیز توصیف كرد.دکتر بابک امینی در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: امروز چهارشنبه از ساعت ۷: ۳۰ دقیقه به وقت محلی کار جراحی روی زانوی صدمه دیده خانم حمیده عباسعلی را با موفقیت انجام دادیم. در عملی که ۴۵ دقیقه به طول انجامید، سیستمی که ۱۵ اسفندماه بهره برده بودیم خارج شد.
وی اضافه کرد: در جریان جراحی و آتروسکپی، رباط را آزمایش کردم که خیلی خوب جوش خورده و همه چیز عالی بود. یکسری بافت هایی که پس از جراحی معمولاً به وجود می آید و سبب آزار زانو می شود را برداشتیم.
پزشک معالج بانوی المپیکی کاراته افزود: چون در این جراحی و ترمیم صدمه دیدگی از سیستمی جدید بهره برده بودیم و با عنایت به این که کاراته ورزشی پربرخورد است، لازم بود که دستگاه کار گذاشته شده در قسمت صدمه دیده خارج می شد تا در آینده برای ایشان مشکلی ایجاد نکند.
دکتر امینی در انتها اظهار داشت: خوشبختانه هیچ مشکلی نبود و ان شالله ایشان فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد، از همان فردا فیزیوتراپی و ریکاوری را آغاز می کند و خیلی خوشبین هستم که بعد بازگشت به تهران طی دو هفته آینده تمرینات خویش را بدون محدودیت و فشار صددرصد آغاز کرده و به امید خدا برای المپیک آماده شده و با کسب مدال طلا سبب شادمانی همه مردم ایران شود.


منبع:

1399/08/21
14:16:45
5.0 / 5
1612
تگهای خبر: بافت , بیمار , بیمارستان , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا