مس دنبال تمدید قرارداد عروجی؛

مذاكره با AFC برای كاهش محرومیت ملی پوش فوتسال ایران

مذاكره با AFC برای كاهش محرومیت ملی پوش فوتسال ایران

ساماس: باشگاه مس سونگون برای كاهش محرومیت ابوالقاسم عروجی ملی پوش فوتسال ایران رایزنی هایی با AFC انجام داده و قصد تمدید قرارداد این بازیكن را دارد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، ابوالقاسم عروجی ملی پوش فوتسال ایران و بازیکن تیم مس سونگون در میانه های فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال به سبب استفاده از مواد نیروزا با حکم ستاد مبارزه با دوپینگ به مدت چهار سال از حضور در میادین محروم شد.
به این ترتیب این بازیکن توانمند تیم ملی ایران تا سال ۱۴۰۲ قادر به همراهی تیم ملی و بازی در تیم های باشگاهی نیست. با این وجود باشگاه مس در کوشش برای کاهش محرومیت این بازیکن و تمدید قراردادش است.
درباره محرومیت عروجی بدخلقی کردند
حامد نجفی مدیرعامل باشگاه مس در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه تلاشی برای رفع محرومیت عروجی داشته است؟ اظهار داشت: برای عروجی چند بار نامه نگاری کردیم. حتی پزشک تیم به علاوه عباس ترابیان مشاور امور بین الملل باشگاه را همراه او به جلسات فرستادیم. به کمیته استیناف هم نامه زدیم ولی دوستان یک مقدار درباره این بازیکن بدخلقی کردند.
دنبال حفظ عروجی هستیم
وی افزود: پرونده پزشکی عروجی در تبریز بود. ما این پرونده را حتی برای کمیته ضددوپینگ ترجمه کردیم. خیلی تلاش کردیم، چون عروجی بازیکن تیم ما است. با وجود محرومیت، این بازیکن را اخراج نکردیم. حتی با این بازیکن مذاکراتی داشتیم تا بتوانیم او را حفظ نماییم و بتواند در تمرینات شرکت نماید.
فدراسیون نباید کوتاه می آمد
مدیرعامل باشگاه مس سونگون اشاره کرد: گلایه ای که دارم این است که فدراسیون فوتبال نباید برای ملی پوش خود کوتاه می آمد. من حتی با آقایان ساکت و تاج صحبت کردم. ۶-۵ بار هم با آقای ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی تلفنی حرف زدم. حتی در هیئت رئیسه سازمان لیگ هم با ایشان حضوری صحبت کردم. ناظم الشریعه هم زحمت کشید ولی متأسفانه این اتفاق هنوز به سرانجام نرسیده است.
رایزنی با AFC برای کاهش محرومیت ملی پوش ایران
نجفی اضافه کرد: دنبال این هستیم تا با رایزنی، پس از گذشت یک سال از محرومیت عروجی با تعهد دادن او را برگردانیم. نامه نگاری هایی هم با AFC انجام داده ایم و با دوستان در کنفدراسیون آسیا صحبت هایی داشته ایم. دنبال یک چاره هستیم، چون خودم شخصا علاقه زیادی به این بازیکن دارم. بیشتر بازیکنان تیم هم سن و سال خودم هستند و با آنها رفاقت دارم. نمی خواهم بازیکنی که زحمات زیادی برای تیم ملی کشورش کشیده این طور محروم شود.
فدراسیون باید محکم تر پشت عروجی می ایستاد
مدیرعامل باشگاه مس اظهار داشت: عروجی زحمت زیادی برای فوتسال و تیم ملی کشیده و گلایه ام از فدراسیون این است که باید محکم تر پشت این بازیکن می ایستاد. عروجی اصلا ماده انرژی زا استفاده نکرده و فقط بدون اطلاع داروهای درمانی بهره برده که تست دوپینگش را مثبت نشان داده است.
ساکت می گفت پرونده دستِ ما نیست
نجفی افزود: من با آقای ساکت هم چند بار صحبت کردم، ایشان می گفت دست ما نیست و تصمیم گیری درباره این پرونده بر عهده نهادهای بین المللی است. ساکت تاکید داشت فدراسیون پیگیری کرده، ولی اگر فدراسیون صددرصد پای کار می آمد، این اتفاق رخ نمی داد.
محرومیت عروجی برای تیم ملی معضل می شود
وی اشاره کرد: همانطور که می دانید بازیکن چپ پا در ایران کم داریم. محرومیت عروجی برای تیم ملی و آقای ناظم الشریعه هم یک معضل می شود. ناظم الشریعه خیلی ناراحت بود، چون با این اتفاق تیم ملی خیلی ضرر می کند.
دنبال تمدید قرارداد عروجی هستیم
مدیرعامل باشگاه مس در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد عروجی اساسا برای فصل بعد تمدید می شود؟ اظهار داشت: بله، با او مذاکراتی داشته ایم و صحبت هایی انجام شده است. عروجی باید نظرش را بدهد.


منبع:

1399/03/26
15:23:02
5.0 / 5
2521
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱