حسین خانی :

شرایط سختی برای حضور در انتخابی داشتم

شرایط سختی برای حضور در انتخابی داشتم

ساماس: نفر برتر رقابت های انتخابی وزن 74 كیلوگرم تیم ملی كشتی آزاد معتقد می باشد با شرایط بسیار سختی خودش را به این پیكارها رسانده و در نهایت پیروز میدان شده است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، مصاف انتخابی درون اردویی وزن ۷۴ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۰ صربستان با برتری مصطفی حسین خانی بر دیگر مدعیان به انتها رسید. دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی توانست با کسب چهار پیروزی و بدون شکست در این مصاف انتخابی بعنوان فرد نخست این وزن شناخته شود و جایگاه خودرا قاطعانه در ترکیب تیم ملی تثبیت کند.
مصطفی حسین خانی باتوجه به شرایطی که قبل از رقابتهای انتخابی داشت و در نهایت توانست با بهترین نتیجه در مسابقات ظاهر شود به خبرنگار مهر اظهار داشت: پیش از این پیکارها حدود دو هفته به سبب مبتلاشدن به بیماری کرونا در خانه به استراحت و درمان پرداختم. بنا بر این تمرین زیادی نداشتم و توانستم با حداقل تمرینات در رقابتهای انتخابی شرکت کنم.
وی اشاره کرد: واقعاً شرایط سختی داشتم اما به هر حال برای احترام به قانون و نظر کادر فنی تیم ملی در رقابتهای انتخابی به میدان رفتم. این مسابقات نیز از سنگینی و فشردگی خاص خود برخوردار بود. بطوریکه من چهار کشتی سخت را در حدود دو ساعت پشت سر گذاشتم که در تمامی مبارزات برنده میدان بودم.
دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی افزود: علاوه بر بحث برخورداری از تجربه کافی در میادین مختلف داخلی و خارجی، باید آمادگی جسمانی مطلوبی هم برای موفقیت در پیکارهای انتخابی داشته باشید که خوشبختانه من توانستم از تمام توانم استفاده کنم و به نتیجه مطلوب برسم.
حسین خانی به مصدومیت شدید به وجود آمده در رقابتهای انتخابی هم اشاره نمود و اظهار داشت: در یکی از کشتی های انتخابی که در مقابل داداشپور به میدان رفتم، از ناحیه لب و دهان به شدت گرفتار مصدومیت شدم. البته با توجه به این مصدومیت شدید و چندین بخیه که برای کنترل خونریزی و درمان مقطعی جراحت به لبم زده شد، باز هم به کشتی ادامه دادم چون متوقف شدن مبارزه به سود من نبود. به هر حال با وجود درد و خونریزی، همه چیز را تحمل کردم تا به هدفم برسم.
آزادکار برتر وزن ۷۴ کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در آخر اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستم پاسخ بسیاری از منتقدان مغرض را با برتری در مصاف انتخابی بدهم. من حرفم را در میدان می زنم و مثل بعضی از منتقدان نیستم که فقط در فضای مجازی توان عرض اندام دارند.


منبع:

1399/08/16
21:08:40
5.0 / 5
1479
تگهای خبر: بیمار , بیماری , درمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا