با حضور در اردوی تیم ملی؛

سهراب مرادی: شرایط سختی داریم

سهراب مرادی: شرایط سختی داریم

سهراب مرادی همزمان با حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: شرایط برگزاری اردو واقعا دشوار است و من نیز همچنان با لطمه دیدگی جزیی همراه هستم.


به گزارش ساماس به نقل از مهر، اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان از امروز در کمپ تیم های ملی شروع شد تا برنامه های این رشته المپیکی و پرافتخار پس از مدتها تعطیلی به سبب انتشار ویروس کرونا، باردیگر به جریان بیفتد.
در همین راستا سهراب مرادی قهرمان جهان و المپیک همزمان با حضور در اولین روز از اردوهای تیم ملی وزنه برداری به روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری اظهار داشت: روند برگزاری اردوها از امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد. بنا بر این شاهد موج انگیزه بین بچه های اردونشین هستیم تا رفته رفته به روزهای اوج خود بازگردند.
وی درباب محدودیت های اخیر برای عدم ابتلاء به ویروس کرونا در اردوی تیم ملی اظهار داشت: شرایط برایمان کمی سخت و متفاوت با اردوهای قبلی است. اما به هر حال باید بتوانیم مثل همه ورزشکاران پروتکل های بهداشتی را در روند تمرینات رعایت نماییم تا در اردو تمرینات خوب و مطلوبی داشته باشیم.
قهرمان المپیک و جهان در آخر به سطح آمادگی جسمانی خود اشاره و عنوان کرد: تمریناتم را پس از مدتها به شکلی جدی در این مرحله از اردو شروع می کنم. آمادگی ۵۰ درصدی داشتم، ولی خیلی جا دارد که به آمادگی ایده آل و مطلوب برسم. البته هنوز یک مقدار لطمه دیدگی دارم اما امیدوارم در زمان باقی مانده تا میادین پیش رو به شرایط ایده آل برسیم. از فدراسیون وزنه برداری هم برای برگزاری این اردو در شرایط دشوار تشکر می کنم.

1399/08/11
22:57:20
5.0 / 5
1363
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا