اولیایی :

مكرون از كودكی گرفتار مشكلات اخلاقی بود

مكرون از كودكی گرفتار مشكلات اخلاقی بود

به گزارش ساماس مدیرعامل پیشین استقلال اظهار داشت: پشتیبانی از ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام توسط چهره های ورزشی تا حالا صورت نگرفته كه این موجب تاسف است.سید کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همه پیامبران الهی و در راس آنها خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) اهتمام کردند بعد اخلاقی انسان را در کنار بعد جسمانی بارور نمایند و آنها بانی مکارم اخلاق در جامعه بودند. جامعه هایی که دور از مبانی اخلاقی باشد، جوامع حیوانی هستند چون اخلاق وجه تمایز اصلی انسان و حیوان است.
وی اضافه کرد: وقتی یک پیامبر تکذیب می شود یا مورد اهانت قرار می گیرد، در واقع اخلاقیات هدف قرار گرفته است و رئیس جمهور فرانسه عامدانه و آگاهانه راس هرم اخلاق در دنیا، یعنی پیامبر اسلام (ص) را هدف گرفته است.
مدیرعامل پیشین استقلال اظهار داشت: امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه از کودکی گرفتار مشکلات اخلاقی در زندگی شخصی اش بوده است و تاریخچه زندگی او مشخص می کند به مسائل اخلاقی پایبند و معتقد نیست. او با مسائل اخلاقی چالش دارد و در مقابل به دنبال نظام سرمایه داری است. آن هم نظام سرمایه داری مبتنی بر مسائل ضد اخلاقی است و برای همین یکی از اقدامات وقیحانه او پشتیبانی از توهین به سرچشمه اخلاق یعنی پیامبر اسلام است.
اولیایی اشاره کرد: در صورتیکه بسیاری از غیر مسلمانان در نقاط مختلف دنیا به پشتیبانی از پیامبر اسلام نسبت به مکرون واکنش نشان می دهند، متاسفانه در ایران این اتفاق نمی افتد. من انتظارم از جامعه ورزشکاران در این خصوص خیلی زیاد است. ورزشکاران ما که در شعار پایبند به مسائل اخلاقی و مذهبی هستند، اینجا باید وارد عمل شوند و واکنش های صریح خودرا به این مساله نشان دهند.


منبع:

1399/08/08
15:04:49
5.0 / 5
1361
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا