آذری:

نمی دانم جرمم چیست

نمی دانم جرمم چیست

به گزارش ساماس مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واكنش به محرومیت از كارهای فوتبالی با حكم كمیته اخلاق، اظهار داشت: محرومیت برمبنای یك جرم است و من هنوز نمی دانم جرم من چیست.


سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، در واکنش به محرومیت از کارهای فوتبالی با حکم کمیته اخلاق، اظهارکرد: کمیته اخلاق ۲ روز پیش نامه ای برای ما ارسال کرده بود که پیرو صحبت هایی که مقابل فدراسیون و آقای اصفهانیان، رئیس جدید کمیته داوران انجام و عنوان کرده بودید، "مگر متولی فوتبال مُرده است که مردم مقابل مجلس حضور پیدا می کنند"، به استناد این که تشویش اذعان عمومی کرده اید، لایحه خودرا برای ما در این خصوص ارسال کنید.
او بیان کرد: امروز نیز با مسئولان مربوطه تماس گرفتم که مصاحبه ها مربوط به چه زمانی است که گفتند یکی از مصاحبه ها مربوط به مردادماه و ۲ مصاحبه دیگر مربوط به هفته گذشته است و باید برای ادای توضیحات به تهران بیایید که من هم گفتم خودم نمی آیم؛ یا وکیلم را می فرستم یا برای شما لایحه ارسال می کنم. در این یکی دو روز هم کوشیدیم با رئیس کمیته اخلاق صحبت نماییم که جواب نداد و تنها آقای شرکتی پاسخگو بود که گفت لایحه تان را بفرستید که قرار شد این کار را انجام دهیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که محرومیت برمبنای یک جرم است و هنوز نمی دانم جرم من چیست، اظهار داشت: البته می گویند با صحبت مقابل فدراسیون، مبادرت به تشویش اذعان عمومی کرده ای.
وی بیان کرد: هر چه به انتخابات فدراسیون فوتبال نزدیک تر می شویم، یکسری اتفاقات خاص می افتد که طبیعی بوده و پاسخ به آنها نیز آسان است. به هر حال این که از صحبت های من چه تلقی شده، برداشت شخصی شان بوده است.
آذری اشاره کرد: این مساله نگران کننده نیست برای اینکه هر کسی که حرف حق را می زند، نباید نگران چیزی باشد.
منبع:

1399/08/06
23:59:53
5.0 / 5
1016
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا