اهل شاخه:

مشكلات مالی سبب شد بیشتر بازیكنان صنعت نفت جدا شوند

مشكلات مالی سبب شد بیشتر بازیكنان صنعت نفت جدا شوند

مدافع صنعت نفت آبادان می گوید اگر قرار باشد به سلامتی ورزشكاران لطمه وارد شود، شاید لغو كردن لیگ فكر خوبی باشد.محمد اهل شاخه در گفتگو با ایسنا، درباره شرایطش در صنعت نفت آبادان، اظهار نمود: خدا را شکر هم اکنون شرایط نسبتاً خوبی را دارم. سال قبل سال خوبی برای من بوده و سال جاری هم دارم تلاش می کنم بهتر از سال قبل باشم و به آن آمادگی که باید برسم. متاسفانه تمرینات تیم مان به علت بحث های انتخاب سرمربی و بودجه دیر آغاز شد اما خدا را شکر دو هفته ای است که داریم تمرین می نماییم و شرایط بدنی مان نسبتاً بهتر شده است اما هنوز به مرز آمادگی کامل نرسیدیم. ان شاءالله در ایام باقی مانده بتوانیم تمریناتی که مربی هایمان در نظر گرفته اند را انجام بدهیم و به مرز آمادگی لازم برسیم.

او درباره جدایی اغلب بازیکنان فصل گذشته صنعت نفت اظهار داشت: سال قبل یک سری مشکلات در تیم مان وجود داشت که بیشترش به بحث های مالی برمی گردد. بچه ها سال گذشته خیلی اذیت شده بودند و یکی از دلایلی که اغلب بازیکنان از ما جدا شدند، مشکلات مالی بود چونکه آنها خیلی اذیت شده بودند. من هم سال جاری باتوجه به عملکرد فصل گذشته ام پیشنهادات زیادی داشتم اما با تیم صنعت نفت قرارداد داشتم و نمی توانستم جدا شوم و در آبادان هم ماندم و امیدوارم سال جاری هم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم تا ببینیم سال دیگر چه خواهد شد.

مدافع صنعت نفت آبادان در ارتباط با کار با سید سیروس پورموسوی، عنوان کرد: من تا امروز تجربه کار با او را نداشتم اما وی در عین حال که جوان است، تجربه هم دارد و چند سال است در لیگ دارد مربی گری می کند. او از بار فنی خیلی خوبی برخوردار می باشد و در کنارش امیرحسین پیروانی، قنبری و بچاری فعالیت دارند که مربی های خیلی خوبی هستند و تمرینات خوبی را برای ما گذاشته اند. امیدوارم سال جاری با کمک هم سال خوبی داشته باشیم.

او درباره تعویق لیگ برتر اظهار داشت: باتوجه به این که تمرینات مان را دیر شروع کردیم و شرایط مان مشخص نشده بود، تعویق لیگ برتر به نفع مان شد و در این مدتی که تا شروع لیگ باقی مانده، امیدوارم با تمریناتی که کادرفنی برای ما تدارک دیده اند، به آمادگی لازم برسیم و از همان بازی اول با کسب سه امتیاز دل هواداران را شاد نماییم.

اهل شاخه درباره گمانه زنی هایی درمورد لغو لیگ برتر بیان نمود: اگر لیگ لغو شود، برای ما خیلی بد می شود اما به هر حال ابتدا بحث سلامتی مطرح است و سلامت هر کسی مهم می باشد و ما هم انسانیم. سلامتی نخستین چیزی است که در اولویت قرار گرفته شود و به نظر من اگر قرار باشه به سلامتی ورزشکاران لطمه وارد شود و به ضررمان شود، شاید لغو کردن لیگ فکر خوبی باشد اما در کل زندگی ما باهمین فوتبال می چرخد و اگر فوتبال نباشد، ما هم به مشکل بر می خوریم.

او افزود: امیدوارم مردم حداقل پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و جوری رفتار کنند که همه چیز خوب پیش برود تا ما هم بتوانیم فوتبال بازی نماییم و یک سرگرمی برای مردم ایجاد نماییم. امیدوارم این ویروس را شکست دهیم و باردیگر بتوانیم تماشاگران را در ورزشگاه ها ببنیم چون که فوتبال اصلا بدون تماشاگر مفهوم ندارد و سال گذشته هم دیدید که فوتبال بدون تماشاگر لذت خاصی نداشت.

مدافع صنعت نفت آبادان درباره هدف آنها برای فصل پیش رو اظهار داشت: ما سال قبل تیم خیلی خوبی داشتیم و فکر می کنم همان نیم فصلی که هواداران به ورزشگاه می آمدند، کمک خیلی خوبی به ما کردند و در نیم فصل اول توانستیم رده سوم و چهارم جدول را کسب نماییم. بطور قطع نبودشان تأثیر گذار است اما سال جاری تلاش می نماییم که حداقل از سال گذشته بهتر باشیم. اگر سال گذشته رتبه هفتم را کسب کردیم، سال جاری با تلاشی که ما و کادرفنی انجام خواهیم داد، بتوانیم از سال قبل رتبه بهتری کسب نماییم.

منبع:

1399/08/04
19:17:29
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: بهداشت , زندگی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا