پارس جنوبی در وضعیت قرمز

پارس جنوبی در وضعیت قرمز

به گزارش ساماس جمی ها باتوجه به مشكلات مالی فراوان در وضعیت قرمز قرار دارند و ادامه كار را بسیار دشوار می بینند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، این روزها پارس جنوبی جم در تهران تمرین می کند اما مشکلات این تیم به حدی رسیده است که ادامه تمرینات را بسیار دشوار می بینند چون که از نظر مالی به صفر رسیده اند و منبعی برای کسب درآمد در باشگاه وجود ندارد. مدت هاست باشگاه پارس جنوبی جم بدون مدیرعامل کار خویش را پیش می برد و اعضای تیم پارس جنوبی جم از شرایط حاکم در این باشگاه ناراضی هستند و در انتظار معجزه ای برای باز شدن روزنه و حل مشکلات مالی خود هستند.

طبق پیگیری های ایسنا از آغاز تمرینات پارس جنوبی هومن افاضلی و ایوب چراغی سرمربی و سرپرست تیم بار تمام مشکلات باشگاه پارس جنوبی را به دوش می کشند و همه کاره باشگاه شده اند. از اردوی جمی ها خبر رسیده است که بازیکنان پارس جنوبی از جیب خودشان آب معدنی تهیه می کنند و اعضای پارس جنوبی جم صورت خویش را با سیلی سرخ نگه می دارند تا بتوانند آمادگی خویش را حفظ کنند.

پس از مثبت شدن تست چهار عضو پارس جنوبی طبق پروتکل های بهداشتی می بایست هر پنج روز یک مرتبه از اعضای باشگاه تست گرفته شود اما نه تنها خبری از تست کرونا نیست بلکه به علت مشکلات مالی رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در تمرینات و رعایت این پروتکل ها توسط جمی ها دشوار است.

نکته قابل توجه این که تابحال هیچکدام از مسؤلان پارس جنوبی جم نه تنها به مشکلات این باشگاه رسیدگی نکرده اند بلکه حتی در تمرین شاگردان افاضلی حضور پیدا نکرده اند و این تیم راه به حال خود رها گذاشته اند. جمی ها با بیست امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ برتر قرار گرفته اند و با منطقه سقوط تنها چهار امتیاز فاصله دارند.

اما با پیگیری خبرنگار ایسنا هیچکدام از مسؤلان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی و باشگاه پارس پاسخگوی مشکلات این تیم نبودند و باید دید چه آینده ای در انتظار شاگردان هومن افاضلی خواهد بود. تیمی که هواداران پرشوری دارد و طی سال های اخیر همواره در لیگ برتر نمایش درخوری از خود به نمایش می گذاشت.
1399/03/23
20:19:07
5.0 / 5
2018
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا