تغییر زمان و روش برگزاری لیگ برتر والیبال زنان

تغییر زمان و روش برگزاری لیگ برتر والیبال زنان

به گزارش ساماس زمان و روش برگزاری لیگ برتر والیبال زنان با توافق باشگاه های شركت كننده در این رقابت ها تغییر نمود.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بعد از نشست هم اندیشی نحوه برگزاری لیگ برتر زنان امروز (دوشنبه) به صورت وبینار که با حضور مسؤلان فدراسیون، سرمربیان و مدیران عامل باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها برگزار شد، زمان و نحوه برگزاری لیگ برتر والیبال زنان تغییر نمود.

بنابر نظرات عرضه شده، لیگ برتر زنان سال ۹۹ در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز در چهار هفته برگزار خواهد شد؛ تیم های سایپا، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل در گروه الف و تیم های ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته تهران هم در گروه ب در چهار هفته دور مقدماتی به مصاف یکدیگر می روند.

بر اساس پیشنهاد کمیته داوران و به منظور استفاده بهتر از ظرفیت داوران و ناظران، دیدارهای دور مقدماتی گروه های الف و ب لیگ برتر، یک هفته در بین برگزار می گردد. همینطور برای حفظ پروتکل های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، تیمهای هر گروه پس از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت می کنند. در انتها دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می روند و چهار تیم دیگر (تیم های سوم و چهارم هر گروه) برای رتبه های پنجم تا هشتم مسابقه می دهند.

دیدارهای این دو گروه هم به صورت متمرکز برگزار می گردد. در صورت تعیین میزبانان و مشخص شدن برنامه دور مقدماتی، لیگ برتر بانوان از روز چهارشنبه ۲۸ آبان ماه با ورود تیم ها به شهر میزبان آغاز می شود و دیدارهای گروه نخست روزهای پنج شنبه ۲۹ آبان ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه برگزار می گردد. زمان مسابقات هفته نخست گروه دوم هم روزهای پنج شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه است.

به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، پیش از این قرار بود مسابقات لیگ به صورت رفت و برگشت از اول آبان ماه آغاز شود.
1399/07/28
20:09:15
5.0 / 5
1479
تگهای خبر: بهداشت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا