حلالی:

پرسپولیس را به حاشیه نبرید

پرسپولیس را به حاشیه نبرید

به گزارش ساماس پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید در دوره برانكو بازیكن سالاری در پرسپولیس جمع شده بود و الان هم باید این گونه باشد.


اسماعیل حلالی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار نمود: پس از این که تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد خیلی ها انتظار داشتند شرایط تیم بهتر شود اما به واسطه مشکلاتی که وجود داشت تیم درگیر حواشی عجیبی شد. یکی از مسائلی که مشکلات زیادی ایجاد کرد بحث مطالبات برانکو ایوانکوویچ بود. پس از این که باشگاه نتوانست مطالبات مربی را بدهد و از جانب بازیکنان تحت فشار بود ناگهان مشکلاتی بوجود آمد که کسی تصورش را نمی کرد. باید پذیرفت در زمانی که تیم به تهران بازگشت باشگاه در حد توانش از بازیکنانان قدردانی کرد. به همین خاطر فکر می کنم بازیکنان هم باید صبوری به خرج می دادند و بیشتر تحمل می کردند تا مشکلات برطرف شود. این که در شرایط خاص باشگاه را تحت فشار قرار دهند کار درستی نیست. البته من ارزش کار بازیکنان را در رساندن تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا بسیار بالا می دانم اما باید پذیرفت الان هم باشگاه شرایط خاصی را سپری می کند.

وی افزود: آن طور که من خبر دارم بیشتر از 90 درصد از قرارداد بازیکنانان پرداخت شده است. در خاطرم نیست که سال های قبل در پرسپولیس چنین پولی به بازیکنانان داده شده باشد. متاسفانه به خاطر همین مسائل مالی اتفاقاتی الان در پرسپولیس رخ داده که به حواشی دامن زده است. درست است که باشگاه الان به خاطر ضعف مدیران سابق درگیر مشکلاتی شده اما الان نمی گردد که باشگاه را تحت فشار گذاشت و مشکلات را بیشتر کرد. در این شرایطی که واقعا حساس است و پرسپولیس باید خودش را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا و کسب یک افتخار بزرگ آماده کند بازیکنان باید خویشتن دار باشند. الان هیچ باشگاهی در ایران وجود ندارد که بیشتر از 90 درصد به بازیکنانش پرداختی داشته باشد. شاید باشگاهی همچون سپاهان در این شرایط پول خوبی به بازیکنانش داده باشد اما بسیاری از باشگاه ها الان توانایی پرداخت مطالبات بازیکنانشان را به صورت کامل ندارند. اگر بازیکنی در پرسپولیس 80 درصد پولش را بگیرد انگار هزار برابر پول گرفته است. پرسپولیس یک برند است و بازیکنان باید این مورد را درک کنند.

وی در ادامه درباره حواشی بوجود آمده برای شجاع خلیل زاده و بشار رسن هم اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی انجام می دهد که این دو بازیکن را حفظ کند و تیم از نظر مهره قدرتمند باقی بماند اما باید قبول کرد رفتار شجاع خلیل زاده هم حرفه ای نیست. بازیکنی که دو سال با پرسپولیس قرارداد دارد چرا باید از الان به فکر افزایش مبلغ قرارداد و مدت آن باشد. اگر در دوره ای از مسابقات بازیکن جوانی عملکرد خوبی داشت مربی به صورت رسمی برای باشگاه نامه می نویسد که مبلغ قرارداد فلان بازیکن را بیشتر کنید چون او تأثیر گذار است. ما تاکنون در جایی ندیده ایم که یک بازیکن در حالیکه قرارداد دارد باشگاه را تحت فشار قرار دهد که مبلغ قراردادش را افزایش دهد. من فکر نمی کنم این گونه رفتارها حرفه ای باشد و امیدوارم باشگاه با یک مدیریت و درایت خوب این مشکل و حاشیه را حل کند.

حلالی در ادامه اظهار داشت: ما بازیکن سالاری را در دوره برانکو جمع کردیم. در دوره برانکو یک نفر حرف می زد و همه گوش می دادند و مدیریت از تصمیم سرمربی حمایت می کرد. الان هم باید این گونه باشد. نباید اجازه دهیم حواشی و مشکلات این چنینی به تیم فشار بیاورد و باشگاه را از هدف اصلی خود دور کند. یک بازیکن وقتی قرارداد می بندد باید پایبند قراردادش باشد. باشگاه هم در مقابل باید بموقع به او پرداختی داشته باشد تا مشکلی به وجود نیاید. نباید به خاطر این گونه مسائل بحران هایی ایجاد شود که پرسپولیس از روند رو به رشدش دور شود.1399/07/27
11:46:13
5.0 / 5
1540
تگهای خبر: حلال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا